UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SERENAY SARIKAYA FENA PATLADI!

Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabından son dakika açıklaması yaptı.

SERENAY SARIKAYA FENA PATLADI!

Cem Yılmaz’la yaşadığı aşkla magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Serenay Sarıkaya, fena patladı. Son olarak Yılmaz’la ayrıldığı konuşulan ünlü oyuncu bu iddialar hakkında sessizliğini bozdu!

İşte Serenay Sarıkaya’nın açıklaması:

Yahu bir insanın üzerine bu kadar gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştirmeden, daha da serti zaten hazırda bekliyor. “Bu mesleği seçmenin bedellerinden”, “olacak o kadar ünlüsün”, “isminin olduğu her şey çok okunuyor”, “dikkat çekiyor”, “sesimizi çıkarmayalım büyümesin” deniyor. Kabul etmiyorum!!..

Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolay oldu insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak… Ben her iftiraya yok öyle değil diyemem ki. Bu ne kadar yorucu… Ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa, sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor. Bir süre sonra senin başkaları tarafından bilinen kimliğin haline geliyor bütün bu saçmalık.  Ben bunların hiçbiri değilim ki… Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğim sebebiyle neden hep bir entrika olmak zorunda ismimin geçtiği her konuda. Neden beni ilgilendirmeyen konularında ana kahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, ahlaklı bir yolu yok mu ya hu? Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. İşlerim ortada, duruşum ortada, ne yaşadığım belli, neye inandığım belli, neyi temsil ettiğim belli, neyin arkasında olduğum belli.  Buna rağmen; seni olduğun gibi asla yansıtmayan varsayımların bir tezahürü olduğun yanılsamasına herkesin delilercesine inanma isteği neden?... Bu çok eskide kalmadı mı artık?... Güzel olanı değil de, kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka bir türlüsü değil mi? Yeter…!!!

#serenaysarıkaya #serenaysarikaya #cemyılmaz #cemyilmaz

 

Son Güncelleme: 13.07.2020 12:19:13
ETİKETLERSERENAY SARIKAYA  CEM YILMAZ