UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

CANLI YAYINDA SUNUCUYA BÜYÜK ŞOK!

Corona virüsü sürecinde yaşanan canlı yayın kazalarına bir yenisi daha eklendi. California'daki son durumu aktaran muhabirin, bir anda kadraja girip tuvaletini yapan davetsiz misafiri kameralara yansıdı.

CANLI YAYINDA SUNUCUYA BÜYÜK ŞOK!

Corona virüsü dünyayı etkisi altına almaya devam ederken, salgından en çok etkilenen ülke de ölü ve vaka sayılarında başı çeken ABD. Medya salgınla ilgili gelişmeleri anbean aktarırken, zaman zaman canlı yayın kazaları da yaşanabiliyor.

Bunun son örneği California eyaletindeki son durumu aktarmak için yayına bağlanan CNN muhabiri Sara Sidner’ın başına geldi. Dünyaca ünlü Santa Monica sahili önünden milyonlarca kişiye seslenen Sidner, salgına ilişkin eyaletteki bilgileri paylaşmaya başladı.

Sidner konuşmaya devam ettiği sırada kadraja elinde poşetler olan bir kadın girdi. Kameraları fark etmeyen kadın, elindeki poşetleri bıraktıktan sonra bir anda pantolonunu indirip tuvaletini yaptı. Kulaklığına uyarı gelen Sidner, soğukkanlı bir şekilde duruş pozisyonunu değiştirip kadının görünmesini engelledi.

O anlarda önlemlerden bahsetmeye başlayan Sidner, “İnsanların evde kalmasını sağlamak için yeni kuralların uygulamaya alınmasını bekleyebiliriz” dedi.

Son Güncelleme: 9.07.2020 17:23:45
ETİKETLERcanlı yayın  sunucu