UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YAKIN DOSTU OZAN GÜVEN HAKKINDA SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Ozan Güven’in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiğine yönelik iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Güven’in yakın dostu olan Cem Yılmaz sessizliğini korurken abisi Can Yılmaz açıklama yaptı.

YAKIN DOSTU OZAN GÜVEN HAKKINDA SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Ünlü oyuncu Ozan Güven'in sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz ile olan aşkı kötü bitti. İddialara göre; 45 yaşındaki oyuncu Ozan Güven kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi ile kavga etti. Sözlü başlayan kavga Güven'in genç kadını darp etmesiyle alevlendi. Aldığı ağır darbeler neticesinde gözüne kan inen Deniz Bulutsuz darp raporu aldı.

Güven’e tepkiler kısa sürede çığ gibi büyüdü. Sosyal medya üzerinden ünlüler Bulutsuz'a "Yanındayız, bu işin peşini bırakma" diyerek destek oldu, Ozan Güven'e ise nefret kustu.

Ozan Güven’in yakın dostlarından olan ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Güven’in eski rol arkadaşı Serenay Sarıkaya konu ile ilgili sessizliğini korurken, Cem Yılmaz’ın abisi Can Yılmaz sosyal medyadan açıklama yaptı.

Can Yılmaz’ın açıklaması şu şekilde:

Son Güncelleme: 3.07.2020 11:09:57