UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ İSİM BAKIN KENDİNİ NASIL SAVUNDU

Kanal D'nin final yapan dizisi Zalim İstanbul'da oynayan Bahar Şahin ve Ozan Dolunay'ın öpüştükleri fotoğraflar basına sızdı. Bahar Şahin, öpüşme iddiasını yalanladı.

ÜNLÜ İSİM BAKIN KENDİNİ NASIL SAVUNDU

Zalim İstanbul dizisinin final yapmasından çok Bahar Şahin ve Ozan Dolunay'ın olay yaratan fotoğrafları konuşuldu. Aynı dizide rol alan iki ünlü oyuncu, geçtiğimiz hafta baş başa yemek yerken görüntülendi.

Milliyet'in haberi göre, yemek esnasında bir ara Bahar Şahin, Ozan Dolunay'a doğru eğildi ve ikilinin öpüştükleri anlar fotoğraflandı. Ortaya çıkan bu fotoğrafların ardından Bahar Şahin, Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir kız arkadaşı ile yürürken görüntülenen Şahin’in kolundaki bandaj dikkatlerden kaçmadı. Elinde eczane poşetindeki ilaçlar ile gezen oyuncu ufak bir kaza geçirdiğini söyledi.

Muhabirlerin 'Ozan Dolunay ile gerçekten öpüştünüz mü?' sorusu üzerine ise Bahar Şahin, iddiaları yalanladı. Şahin, konu hakkında şunları söyledi:

'Hayır öpüşmedik. Ozan bana orada bir hediye verdi. Ben de yanağında öptüm Bu konunun artık kapanmasını istiyorum. Bu tür şeyler ile gündeme gelmek istemiyorum'

Bahar Şahin, muhabirlerin, 'Öpüştüğünüze ait görüntüler var buna ne diyeceksiniz' sorusu üzerine, hızlı adımlarla olay yerinden uzaklaştı.

Son Güncelleme: 2.07.2020 09:32:04