UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HANDE ERÇEL'İ ZORA SOKAN SORU!

Bir telenizyon dizisinde başrol oynayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram üzerinden canlı yayın yaparak haklarında merak edilen soruları yanıtladı. Bürsin'in "En sevdiğin partner kimdi?" sorusuna gülerek karşılık veren Erçel "Bunu soramazsın" dedi.

HANDE ERÇEL'İ ZORA SOKAN SORU!

Önümüzdeki günlerde bir televizyon dizisiyle izleyicisiyle buluşacak olan iki ünlü oyuncu Hande Erçel ve Kerem Bürsin, birbirinin sorularını yanıtladı. Instagram'dan canlı yayın yapan ikili, bir soru karşısında ne cevap vereceklerini şaşırdı.

"BUNU SORAMAZSIN"

İki genç oyuncunun soruları yanıtlarken eğlenceli anları sosyal medyada gündem oldu. Özellikler Kerem Bürsin'in Hande Erçel'e "En sevdiğin partner kimdi?" diye sorması üzerine gelişen diyaloglar herkesi güldürdü. Kerem Bürsin ile yaklaşık 1 ay önce dizi çekimlerinde tanışan Hande Erçel, "Bunu soramazsın" dedi ancak zor durumda kalmamak için "Tamam en sevdiğim partner sensin" yanıtını verdi.

"HER ÇALIŞTIĞIM PARTNER ÇOK ÖZELDİ"

Hande Erçel de aynı soruyu Kerem Bürsin'e yöneltti ancak politik bir cevap veren oyuncu "Her çalıştığım partner çok özeldi" dedi.

Son Güncelleme: 27.06.2020 19:34:58
ETİKETLERhande erçel  kerem bürsin