UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SEDYEDE YUMRUKLADILAR! NEDENİ ‘PES’ DEDİRTTİ!

Karaman'da, 'yan baktığı' gerekçesiyle bıçakladıkları Osman B.'ye, götürüldüğü hastanede, sedyede taşındığı sırada yumrukla saldıran kardeşler İsmet G. (25) ve Murat G.(32), adliyeye sevk edildi.

SEDYEDE YUMRUKLADILAR! NEDENİ ‘PES’ DEDİRTTİ!

Olay, Topucak Mahallesi Bekir Sıtkı Erdoğan Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Osman B., caddede yürüdüğü sırada İsmet G. ve ağabeyi Murat G. ile ‘yan bakma’ nedeniyle tartışmaya başladı.

AYNI HASTANEYE KALDIRILDI

Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar birbirlerine bıçakla saldırdı. Çeşitli yerlerinden yaralanan 2 kardeş, otomobilleriyle Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gitti. Kalçasından yaralanan Osman B. de gelen ambulansla aynı hastaneye kaldırıldı.

YUMRUKLU SALDIRIYA UĞRADI

Osman B., sedye ile acil servise taşındığı sırada İsmet-Murat G. kardeşlerin yumruklu saldırısına uğradı. Arbede sırasında devrilen sedyeden düşen Osman B., polis ve güvenlik görevlilerince saldırganların elinden kurtarıldı. Ardından da özel bir hastaneye sevk edildi.

Hastanedeki tedavilerinin ardından gözaltına alınan kardeşler, adliyeye sevk edildi. İkilinin ifadelerinde, Osman B.'yi kendilerine yan baktığı için dövdüklerini söyledikleri öğrenildi.

Son Güncelleme: 17.06.2020 18:16:48
ETİKETLERsedye  yumruk