UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ESKİ GÜZELLİK KRALİÇESİ HAYATINI KAYBETTİ!

Nijerya’nın eski güzellik kraliçesi ve ülkenin ünlü vaizin eşi, Ibidunni Ituah- ighodalo (39) hayatını kaybetti. Ölüm nedeni hakkında bilgi verildi.

ESKİ GÜZELLİK KRALİÇESİ  HAYATINI KAYBETTİ!

Nijerya’nın eski güzellik kraliçesi ve ülkenin ünlü vaizin eşi, Ibidunni Ituah-ighodalo (39) hayatını kaybettiği bildirildi. Nijerya’nın Lagos kentinde iş insanı olan eski güzellik kraliçesi ayrıca eşiyle birlikte Trinity House’da vaazlar veriyordu. 40’ıncı doğum gününü kutlamaya hazırlanan Ibidunni Ituah-ighodalo, ülke çapında koronavirüs hastaları için karantina merkezleri açmayı planlıyordu.

KORONA HASTALARI İÇİN KARANTİNA MERKEZİ AÇACAKTI

Eski güzellik kraliçesinin eşi vaiz Ituah Ighodalo, haberi aldığında yıkıldığını ifade etti. Eşini kaybeden  Ighodalo," Eşim ile birlikte koronavirüs hastaları için karantina merkezi açacaktık. Bütün hazırlığımızı yaptık ancak, kendisini kaybetmenin derin acısını yaşıyorum" diye konuştu. bidunni Ituah-ighodalo'nun ölüm nedenine ilişkin hiç bir açıklama yapılmazken, Nijer medyasından bazıları kalp krizi geçirdiği ve ya koronavirüs salgını sonucu hayatını kaybettiğini ileri sürdü.

 

 

Son Güncelleme: 15.06.2020 18:09:51
ETİKETLERNİJERYA  GÜZELLİK KRALİÇESİ