UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KEREM BURSİN'DEN BOMBA İTİRAFLAR...

Oyuncu Kerem Bursin, rol aldığı dizinin etkisinden uzun süre çıkamadığını, eve dönüp duşta ağladığını söyledi. Bursin çarpıcı itiraflarıyla gündemi salladı!

KEREM BURSİN'DEN BOMBA İTİRAFLAR...

Türsak Vakfı’nın Senaryo Sohbetleri’ne katılan Kerem Bursin, oyunculuk macerasıyla ilgili pek çok konuda ilginç açıklamalarda bulundu.

“Şeref Meselesi” dizisinin etkisinde kaldığını ve rolden çıkmakta zorlandığını anlatan oyuncu şunları söyledi:

Mesela 'Şeref Meselesi’nde o karakterle hep eve gidiyordum. Arkadaşlarım benden bunalmıştı çünkü sinirli bir karakterdi. Öfkesi olan bir karakterdi, onu hatırlıyorum. Öfkeli öfkeli takılıyorum, öfkem vardı.

Babamı kaybettiğim sahne vardı başlarda eve gittim, duştayım ağlıyorum falan... O heyecan tabii, önemli ki... Biraz kendimi fazla yıprattım ama güzeldi…

Bursin, Türkiye’deki ilk yıllarında aksanı kötü olduğu için bir senaristin kendisinden bir şey olmayacağını söylediğini belirtip, şiveli bir karakteri oynamayacağını söyledi.

Bazı durumlarda duygunun aksanın önüne geçtiğini de savunan oyuncu, "Bazı şeylere kısıtlıyım. Bazı projeleri teklif gelse bile kendimi orada göremiyorum, inanmıyorum. Şiveli bir karakter oynamam."

"'Bunu cidden yapmak istiyorsak, bir sene çalışmam lazım' diyorum. Bana zamanında bir senarist, 'Bu çocuğun aksanı çok kötü. Bu piyasada bir şey olmaz' demişti."

"Oyunculukta en önemli şey duygu. Biz bir karakter canlandırıyoruz ve yaşatıyoruz, duygu en samimi şey. Duygu, aksanın da önüne geçer. Duyguyu verebiliyor ve o karaktere giriyorsan, seyirci de o aksanı kabul edecek" sözlerini kullandı.

Son Güncelleme: 20.05.2020 09:25:41
ETİKETLERkerem bursin