UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SİMGE SAĞIN'DAN CESUR İTİRAF

Ünlü popçu Simge Sağın katıldığı canlı yayında aşk hayatına dair cesur açıklamalar yaptı. İlişkilerinin çoğunda aldatıldığını söyleyen Sağın "Seven insan aldatmaz" dedi.

SİMGE SAĞIN'DAN CESUR İTİRAF

Simge Sağın karantinada bulunduğu evinden katıldığı canlı yayında aşk hayatıyla ilgili çok cesur açıklamalarda bulundu. Ünlü popçu “İlişkilerimin çoğunda beni aldattılar. Seven insan aldatmaz... O sevgilerin hiçbiri gerçek değilmiş. Bana çok hayran olanlar, Simge'yi pijamayla görünce belki de o noktada olmuyor. Bence onlar beni gerçekten sevmemişler. Beni ben olduğum için mi yoksa ünlü olduğum için mi sevdiler diye düşünüyorum.” dedi.

Ev aldı ama...

Simge Sağın bir yıldır oturduğu çatı dubleksini 1.5 milyon TL’ye satın aldı.

Simge Sağın, 2019’da Göksu Evleri’ne taşınmıştı. Popçunun, bir yıldır oturduğu çatı dubleksini iki ay önce 1.5 milyon TL’ye satın aldığı ortaya çıktı. Evine stüdyo yaptırıp dekorasyonu A’dan Z’ye değiştiren Simge Sağın toplam 280 bin TL harcadı. Arkadaşlarını ağırlayıp parti verme hayali ise corona virüs nedeni ile suya düştü. Simge geçen yaz 110 konser vermiş, yaklaşık 3 milyon 960 bin TL kazanmıştı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERşarkıcı  simge sağın  ünlü  aşk  ilişki