UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KEREM EV İŞLERİNE SARDI

Kerem Bürsin uzun yıllar Amerika’da yaşadıktan sonra 2013’te ‘Güneşi Beklerken’ dizisinde rol almak için Türkiye’ye gelmişti. 32 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabından ilginç açıklamalar yaptı: “Amerika’da ırkçılık, Türkiye’de ise sınıfsal bir sıkıntı var” dedi.

KEREM EV  İŞLERİNE SARDI

Kerem Bürsin şöyle konuştu: “Amerika’da tanınan bir oyuncu arkadaşımın sevgilisi garson. Mesela; Keanu Reeves sürekli metro kullanır. Zengin birinin oğlu pizzacıda çalışır. İşte tüm bunlar Türkiye’de anormal karşılanır. Biz burada metroya binemiyoruz.”

EV İŞLERİNE SARDI

Gençlere; ‘İnsanları cüzdanlarının kalınlığına göre değerlendirmeyin ve marka takıntısından kurtulun’ mesajı veren oyuncu daha sonra Rachel Araz ile Instagram’da canlı yayına katıldı ve karantina günlerini şöyle anlattı:

“Deli gibi yemek yapıyorum ama hepsi sıkıcı. Asıl ev işleri bana terapi gibi geliyor. Bulaşıkları elde yıkıyorum, yerleri 3 günde bir sirkeli suyla siliyorum. En zorlandığım ise gömlek ütülemek.”

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERkerem bürsin