UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ SUNUCUDAN İKİ KÖTÜ HABER

Çok Gezenti programı sunucu Burak Akkul’un coronavirus nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma kaldırıldı. Burak Akkul’un eşi Seda Akkul ise eşinin yanında karantinaya alındı.

ÜNLÜ SUNUCUDAN İKİ KÖTÜ HABER

Çok Gezenti sunucusu Burak Akkul’dan üzücü haber geldi. Burak Akkul’un coronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede durumu kötüleşerek yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi. Burak Akkul’un eşi Seda Akkul ise sinir krizi halinde ağladığı ve kustuğu için eşinin yanında karantinaya alındı. Kötü haberi Burak Akkul’un eşi Seda Akkul’un abisi Hüseyin Arslan sosyal medya hesabından duyurdu.

Burak Akkul’un kayınbiraderi Hüseyin Arslan’ın paylaşımı şu şekilde:

“Merhaba. Ben Burak Akkul’un kayınbiraderiyim. Seda Akkul’un abisi. Burak bildiğiniz üzere hastanede tedavisi süren Corona teyit edilmiş olarak yatıyorken dün akşamüzeri yoğun bakım ünitesine alındı. Okuduğu haberler ve duygusal kişiliği mücadelesinde yorucu bir hal aldı.

Bu nedenle ilaç verilmek suretiyle uyku halinde tedavisine devam ediliyor. Bugün akşam saatlerinde hastaneye giderek doktoruyla görüştüm ve ellerinden gelen en iyi şekilde Burak’la ilgilendikleri bilgisini aldım. Bununla beraber hepinizden bir ricam, bir itirazım var.

Bu gibi “Burak Akkul vefat etti, Burak öldü” gibi kesin ifadeler tamamen vicdandan yoksun, acımasız bir şekilde bizleri, ailesini ve sevenlerini dehşete düşürüyor. Hatta Burak öldü mü? diye sorduğunuzda bile, biz hemen, tekrar hastaneye nasıl ulaşır bu bilgiyi nasıl teyit ederiz diye, korkuyor panikliyoruz.

Burak’la birlikte hayatının anlamını bulduğuna inanmış kalbi sevgiyle dolu biricik kız kardeşim, meleğimi bu sabah, delirmek üzere aldım evinden. Tek sebebi bu fütursuzca atılan “kaydedin bu twiti, bakın dediğim çıkacak” içerikli bir bilgiye sahip olunmadan, bir insanın hayatıyla ilgili atılabilen, 3 5 kelimeye sığan twitler.

Seda, Corona etkisinden kurtulmak üzereydi, çok güçlüydü, ayaktaydı, her zaman öyledir dağ gibi kardeşim. Dün gece tüm gece uyuyamamış ağlamış, inanın çok az ağlar. Bünyesi zayıflamış, zaten bir lokma yiyemiyor günlerdir, bugün ne ateş, ne baş ağrısı, sürekli sinir krizi halinde ağladığı ve kustuğu için eşinin yanında karantinaya alındı.

Evde bakabilecekken biz, teskin edip sterilize tutabilecekken “öldü mü, öldü mü, kesin öldü” twitleri tüketti, sakinleştirici alarak hayata tutunmaya çalışıyor. Corona hastalığı kesinleşmiş olarak. (Nasıl olmasın, eşinin terini sildi 3 gün ). Şimdi herkese cevap vermek adına, Burak Akkul öldü mü? Hayır, 3 saat önce yaşadığını biliyorum. Ama yoğun bakımda bir hastanın yanına doktoruna, her saniye ulaşamıyoruz. Lütfen, iyi niyetinizden eminim, değer veriyor olmanız gurur verici ancak sabırla bekleyin ve inanın. İyileşecek Burak.”

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERBURAK AKKUL  SEDA AKKUL  CORONAVİRÜS