Yandex Metrika
Uçankuş
GÜZEL FENOMENİN CESEDİ BAVULDA ÇIRILÇIPLAK BULUNDU!

GÜZEL FENOMENİN CESEDİ BAVULDA ÇIRILÇIPLAK BULUNDU!

04/03/2020 19:17

Rus Instagram fenomeni Ekaterina Karaglanova, "Yatakta yetersizsin" dediği erkek arkadaşı tarafından katledildi. Güzel fenomenin cesedi çırılçıplak halde bavulda bulundu.

Instagram fenomeni ve model Ekaterina Karaglanova, yeni sevgilisiyle lüks bir tatile çıkmak üzere olduğunu öğrenen kıskanç eski sevgilisi tarafından canice öldürüldü. Korkunç olay, 24 yaşındaki model Ekaterina Karaglanova'nın çıplak cesedinin, bir bavulun içinde bulunmasıyla ortaya çıktı. Rusya'nın başkenti Moskova'nın Nikulinsky bölgesinde yaşayan Maxim Gareev, eski sevgilisi Ekaterina'nın cansız bedeni evindeki bir bavulun içinde bulununca, sosyal medya fenomenini öldürdüğünü itiraf etti. Nikulinsky Mahkemesi'nden yapılan açıklamada, Gareev'in maksimum güvenlikli bir cezaevinde müebbet hapis yatacağı bildirildi. 33 yaşındaki zanlı, 24 yaşındaki eski sevgilisinin ona hayatın her alanında mütemadiyen hakaret ettiğini ileri sürdü. "Yataktaki performansımı ve cinsel yaşantımızı sürekli aşağılıyordu" dediği Ekaterina'nın maddi olarak da kendisini yetersiz bulduğunu öne sürdü. 2019 yılının Ağustos ayında gerçekleşen olay sonrasında Gareev, Ekaterina ile yüzleşmek üzere Moskova'nın güney batısında bulunan evine gittiğini söyledi. Eski sevgilisinin, Instagram'da tanıştığı 52 yaşında zengin bir erkekle bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendiğini söyleyen adam, Ekaterina'nın bavullarını gördü.

Ekaterina'nın zengin sevgilisiyle lüks bir tatile çıkmak üzere olduğunu öğrenen Maxim Gareev, öfke krizine girdi. 25'inci doğum gününü kutlamak üzere Hollanda'nın başkenti Amsterdam'a gitmek üzere hazırlık yapan Ekaterina ile Maxim arasında tartışma çıktı. Gareev'in iddiasına göre, Ekaterina kendisinden yaşça büyük olan zengin adamla ilişkisini bitirmeyi reddediyordu. Gareev, Ekaterina'nın kendisine ismi açıklanmayan yeni sevgilisinin hem maddi hem de cinsel anlamda daha tatmin edici olduğunu söylediğini ileri sürdü. Bu sözler üzerine öfkeden deliye döndüğünü söyleyen zanlı, bıçağı kaptığı gibi eski sevgilisini göğsünden bıçaklamaya başladığını ve sonra da boğazını kestiğini söyledi. Eski sevgilisini bavulun içine koyan adam, olay yerinden ayrılarak kaçtı. Ancak güvenlik kamerası görüntüleri, Ekaterina'nın evinden elinde bavulla ayrıldığını gösterince yakalandı. Polis ekipleri, Maxim'i Moskova yakınlarında Kotelniki kentinde, kiralık bir ev saklanırken buldu.

 
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
HADİSE AŞKA GELDİ

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter