Yandex Metrika
Uçankuş
ŞEYTANİ PLANI KAN DONDURDU!

ŞEYTANİ PLANI KAN DONDURDU!

20/02/2020 00:41

Facebook'a ücretsiz yeni doğmuş bebek fotoğrafları çekeceğine dair bir ilan veren 38 yaşındaki kadının şeytani planı kan dondurdu.

16 yaşındaki kızıyla bebek çalmaya çalışan Juliette Parker'ın, planını mağdur anne ortaya çıkardı. Bir dönem politikada da boy gösteren Juliette Parker adlı kadın, sosyal medyaya fotoğrafçı olarak ilan vererek bebek çalmaya çalışmakla suçlanıyor.


Juliette Noel ve Juliette Gains isimlerini de kullanan 38 yaşındaki kadın, portfolyo oluşturabilmek için, yeni doğmuş bebek fotoğraflarını ücret talep etmeden çektiğini ileri süren ilanlar verdi.

Pierce Polis Departmanı'ndan yapılan açıklamaya göre, kurbanını üç kez ziyaret eden Parker, bebekle beraber kendi fotoğraflarını çekti.

Geçen yıl Colorado'nun vali adayı olan ancak kaybeden Juliette Parker, iddiaya göre bebek fotoğrafları çekmek için gittiği evde, dokunduğu her şeydeki parmak izlerini sildi.


Parker, yeni doğum yapmış olan annenin evini son ziyaretinde 16 yaşındaki kızını da yanında götürdü ve kızından evde yaptığı kekten bebeğin annesine ikram etmesini istedi. Polis ekiplerinden yapılan açıklamaya göre, kurban keki yer yemez başı dönmeye ve bilincini yitirmeye başladı. Kendinden geçmeden anne ve kızından evini terk etmelerini istedi. Ancak genç anne, Juliette Parker ve kızının çıkarken anahtarlarını çaldığından şüphelendi. Genç anne polise şikayette bulundu. Soruşturma başlatan polis ekipleri, Juliette Parker'ın kadının bebeğini çalmak ve kendi bebeğiymiş gibi büyütmek niyetinde olduğunu anladı. Üstelik 38 yaşındaki sahte fotoğrafçının başka kurbanları da olduğu ortaya çıktı.

Pierce Polis Departmanı ekipleri, Juliette Parker ve kızının yaşadığı eve baskın yaparak ikiliyi gözaltına aldı.Cuma günü gözaltına alınan Juliette Parker için kefalet tutarı 50 bin dolar olarak belirlendi. Parker bu parayı ödeyerek hapisten çıktı.Dün görülen duruşmada ise Parker suçsuz olduğunu savundu. Ancak hakim kefalet ücretini 150 bin dolar olarak belirledi. Bu miktarı ödeyemeyen kadın, yeniden tutuklanarak Pierce Hapishanesi'ne gönderildi.Juliette Parker'ın son kurbanı olan ve ABD'nin Tacoma kentinde yaşayan Elysia Miller, dün basın mensuplarına açıklamalarda bulundu ve çok korktuğunu söyledi.

 
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
CORONAVİRÜS'E YAKALANAN SUNUCU BURAK AKKUL’DAN MÜJDELİ HABER

POP TOP 10
 • SONER SARIKABADAYI - ÖLÜMÜNE
  1- SONER SARIKABADAYI - ÖLÜMÜNE
 • SEZEN AKSU - BEN DE YOLUMA GİDERİM
  2-SEZEN AKSU - BEN DE YOLUMA GİDERİM
 • BERKAY - İKİ HECE
  3-BERKAY - İKİ HECE
 • İLYAS YALÇINTAŞ - OLUR OLUR
  4-İLYAS YALÇINTAŞ - OLUR OLUR
 • MUSTAFA SANDAL & ZEYNEP BASTIK- MOD
  5-MUSTAFA SANDAL & ZEYNEP BASTIK- MOD
 • MUSTAFA CECELİ & İREM DERİCİ & SİNAN AKÇIL - ÇOK SEVMEK YASAKLANMALI
  6-MUSTAFA CECELİ & İREM DERİCİ & SİNAN AKÇIL - ÇOK SEVMEK YASAKLANMALI
 • ZİYNET SALİ - ÖMRÜM
  7-ZİYNET SALİ - ÖMRÜM
 • HADİSE - AŞK DEDİĞİN
  8-HADİSE - AŞK DEDİĞİN
 • SİMGE - YALNIZ BAŞINA
  9- SİMGE - YALNIZ BAŞINA
 • IRMAK ARICI- MEVZUM DERİN
  10-IRMAK ARICI- MEVZUM DERİN
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter