UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SERGEN YALÇIN: "HİÇBİR ŞEY YAPMAYAN TAKIMA KAYBETTİK"

Süper Lig'de Başakşehir'e 1-0 mağlup olan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın açıklamalarda bulundu. Yalçın, "Üretme konusunda çok büyük problem yaşıyoruz. Şanssız bir gündü, bir de hiçbir şey yapmayan takıma kaybettik." dedi.

SERGEN YALÇIN: "HİÇBİR ŞEY YAPMAYAN TAKIMA KAYBETTİK"

Süper Lig'de Başakşehir'e 1-0 mağlup olan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın açıklamalarda bulundu.


"Hiçbir şey yapmayan takıma kaybettik"


"Üzgünüz, kaybetmeyi düşünmüyorduk, istemiyorduk. Oyunun geneline bakarsak, çok da kaybedecek bir oyun oynamadık. Üretme konusunda çok büyük problem yaşıyoruz. 30 orta yaptık, 1 kafa vurmadık. Şanssız bir gündü, bir de hiçbir şey yapmayan takıma kaybettik."


"Daha fazla sorumluluk alması lazım"


"Ön tarafta bazı oyuncuların daha fazla sorumluluk alması lazım. Sezon başından beri gidişat iniş çıkışlı. Bir türlü oyun oturtamıyoruz. Önümüzdeki haftalarda bunu çözeceğiz."


"Rakibe oyunu kabul ettiriyoruz ama sonuç yok"


"Zor maçları kazanmamız gerekiyor. Hedefimiz belli, bu mağlubiyet bir şeyi değiştirmeyecek. Topla oynama bizde, rakibe oyunu kabul ettiriyoruz ama sonuç yok. Daha iyi olmalıyız, gol atmalıyız. Şu anda hedef koymak zor. 7. sıradayız ve önümüzde 6 takım var. Ne kadar yaklaşırız, nerede bitiririz bilemiyoruz. Biz elimizden geleni yapacağız."

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERsergen  beşiktaş