UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SERİ METRESTEN, 14 ŞUBAT AÇIKLAMASI

Bu zamana kadar 100 evli erkekle birlikte olduğunu söyleyip kendini 'seri metres' ilan eden 48 yaşındaki İngiliz Gweneth Lee, 14 Şubat'ta şimdiden 3 erkekle randevusu olduğunu söyleyip şoke etti.

SERİ METRESTEN, 14 ŞUBAT AÇIKLAMASI

İngiltere'nin Londra şehrinde yaşayan 48 yaşındaki Gweneth Lee, son 10 yılda 100'den fazla evli erkekle beraber olduğunu söyleyip kendini 'seri metres' ilan etmişti.

Kadınların korkulu rüyası Lee,14 Şubat günü daha şimdiden üç evli erkekle randevusu olduğunu açıklayarak herkesi şoke etti.

Son 10 yılda, 100'den fazla evli erkekle ilişki yaşadığığını söyleyen Lee, bu erkeklerin dörtte üçünün ebeveynlerinin birbirini aldattığını ileri sürüyor.

İngiltere'nin başkenti Londra'nın Chelsea bölgesinde yaşayan 47 yaşındaki kadın, "Aldatma aileden gelir" diyor.

"Anne ve babaları aldatan kadın veya erkekler, aldattıklarında ebeveynlerinin onları onaylamamasından korkmadıkları için çok daha rahat davranıyor." diyen Gweneth Lee sözlerine şöyle devam ediyor:

"Örneğin Cambridge'li bir adam tanıyorum. Annesi üç kez evlenmiş olan zengin bir borsacı. Evli ancak karısını benimle aldatıyor. Annesi bu durumu biliyor ancak ikisinin arasında bir sır."

"Görüştüğüm başka bir adam ise, 30'larında, hem ergenlik hem de üniversite yıllarında annesi ve babası birbirini aldatmış bir erkek."

"Annesi ve babası, evlilikleri boyunca başka insanlarla görüşmeyi sürdürmüş. Şimdi bu genç adam da evli ancak karısına sadık kalamıyor. Çünkü annee ve babasının yaşadıklarını gördükten 50 yıl boyunca aynı insanla birlikte olmanın son derece sıkıcı bir düşünce olduğuna inanıyor."

Gweneth, kocası Robert'ı kaybettikten sonra evli erkeklerle görüşmeye başlamış.

Sadece erkeklerin değil kadınların da sadakatsiz olduğunu söylüyor ve çok eşliliği yaşam tarzı olarak benimsemiş pek çok kadın arkadaşı olduğunu söylüyor.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLER14 şubat  magazin