UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İŞTE EN GÜÇLÜ ETKİSİ…

9 Şubat 2020 Pazar günü 20 ° derece ile Aslan burcunda güçlü enerjiler ile harika bir Dolunay gerçekleşecek.

İŞTE EN GÜÇLÜ ETKİSİ…

Aslan dolunayının bizlere mesajı:  Kurtlarla korkmadan uyudu, Çünkü kurtlar aralarında bir ASLAN olduğunu biliyordu. R.M. Drake

ASLAN Dolunayı cesareti tutkuyu yenilikleri etkili kılacak. Cesaretin mücadelenin gezegeni Mars dolunay sırasında son derece etkili bir konumda. Her birimiz için arzularımızı gerçekleştirmek istediğimizi almak için güç ve inisiyatif verecek Dolunay enerjisi bizlere. Ama aynı zamanda duygularınızın kontrolden çıkmasına karşı uyarıcı enerjiler söz konusu denge şart. 

ASLAN DOLUNAYI’NIN ETKİLERİ:

Dolunay sırasında Mars ilk hamleyi yapmak ve öncülük etmek için cesaretimizi arttıracak. Ne istediğimizi ve nasıl elde edeceğimizi sezgisel olarak bileceğiz. Bu, hepimiz için  iç güdülerimize göre hareket etmek için iyi bir dolunay. Dürüst davranışlarımız ve samimiyetimiz ile isteklerimizi gerçekleştirme olanakları bulabiliriz.

Eğer utangaç biriyseniz, cinselliğiniz ile ilgili konularda yaşadığınız zorlukları aşabilirsiniz. Eş yada sevgiliniz ile tutkunun artması  bu konularda sorunların aşılmasını sağlarken uyumu da beraberinde getirecektir. Hissettiklerinizi ifade edin ve hayatı kendinize zehir etmek yerine güzellikler ile iyileştirmeyi seçin. Yükselen enerjimiz karizma ve seksapaliteyi yükseltecek.  Özel yaşamımızda sevgiye emek değer yürek verdiğimizde zorlu sınavlardan sonra aşkı sağlam temeller ile hayatımızın merkezine taşıyabiliriz.  

Dolunay ve  Neptün’ün enerjileri  duygusal hassasiyeti arttırır, Dikkatli olmalıyız  çelişen duygular karışıklığa ve gerginliğe yol açabilir. Mars duygularınızı güçlendirirken, kendine dürüst olup sevgiyi yüreğinde taşıma yüceliğini gösterenler AŞK ile tamamlanacaklar Aslan Dolunayında.

Her türlü gerginliği azaltmak ve bir kriz noktasından kaçınmak için hayatınızda doğru dengeyi bulmak için öfkenin ateşine düşmeme iradedini ortaya koymalısınız.  Her konuda bilinçaltı korkuları öfke patlamaları duygu durum bozuklukları bu Dolunayda şifa bulabilir fark edip bize zarar veren yönlerimizi geliştirme eğiliminde olabilirsek şayet. Doğru dengeyi bulmanın anahtarı, kendimize, bizi sevenlere evrene  ve bizi yaradana duyulan güven ve inançla gelecektir.

DOLUNAY ŞUBAT 2020 ÖZETİ

Aslan dolunayının gücü  Büyükayı takım yıldızlarında’ki sabit yıldızlardan geliyor. Her ikisi de Mars'ın  enerjisi ile benzer olan sabit yıldızların yansıması MARS enerjisini daha da güçlü kılacak. gezegeni olarak hareket ediyor ve  Mars'ı güçlendiriyor.

 Özellikle dostlarımız ile samimi ilişkileriniz sevdiğiniz eş ya da sevgiliniz ve ailenizle ilgili olarak duygusal ve tutkulu arzularınızı uyanışa geçirip emek verdiğiniz konularda aşk sevgi güven le karşılık bulmanızı sağlayacak.

Sabit yıldızlar cesurca hareket etme ve istediğini alma güvenini verir ama aynı zamanda çok bencilce davranmaya ve başkalarının duygularını görmezden gelmeye karşı da uyarırlar. İşte bu nokta da  hassasiyet arasında doğru dengeyi bulmak, arzularınızı yerine getirmenin anahtarıdır.

Dolunayın önceki yeni ayla ilişkili olduğunu unutmayın. 24 Ocak yeni ay beklenmedik değişiklikler, öngörülemeyen davranışları ve çılgın ruh hali getirdi pek çok kişiye. Aslan Dolunayı ile,  Bu duygularınızı kontrol altında tutmak ve tutkulu arzularınıza göre hareket etmeden önce  duruma dikkatlice bakmak hataları telafi edip kendimizi iyi ve güzel olanla geliştirmek adına büyük bir fırsat Görmeyi kalbi ile yaşamayı seçenler için. 9 Şubat Aslan Dolunayının etkisi 23 Şubat yeni ayına  kadar iki hafta sürecek.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERaslan  dolunay  şenay devi  pazar