UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

“SANAT CAMİASINDAN DOST OLMAZ”

Demet Akalın, Kıbrıs Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de konser verdi. Yıllar önce kariyerine engel olmak isteyen insanların olduğunu söyleyen Akalın, ünlüler dünyası için sert sözler söyledi.

“SANAT CAMİASINDAN DOST OLMAZ”

Mesleğinde başladığında önünü kesmek isteyenlerin olduğunu belirten şarkıcı, “O zaman çok güçsüzdüm. Bana bir şey yapmaz dediğim herkes, arkamdan iş çevirdi. Şimdi onlar arkada kaldı, bitti. Sanat camiasından dost olmaz” dedi.

Demet Akalın, Youtube’daki ‘Acı Gerçekler’ programında isim vermeden 23 yıl önce önünü kesen İzmirli bir şarkıcıdan bahsetti. 1997’de yaşadığı o olayı şöyle anlattı:

"Mankenlik yaparken Raks müzik şirketi bana albüm teklif etmişti. İmza atmaya gittim, beklerken dönemin ünlü bir popçusu geldi. Beni görünce ‘Burada ne işin var?’ diye sordu."

"Ben de ‘Albüm için geldim’ dedim. Suratı bir anda allak bullak oldu. Çıkıp gitti. 10 dakika sonra bir görevli odaya gelip ‘anlaşmanız iptal oldu’ dedi. Gün geldi, devran döndü. Bu kişiyle yıllar sonra uçakta karşılaştım. Havalı bir ‘merhaba’ dedim. Ne oldu, o şimdi piyasada bile yok.”

Zaman zaman laf atarak atıştığı meslektaşı Hadise'nin sahne kıyafetlerini eleştirenler için söylediği "Edepsizlik sizin kafanızda!" sözü üzerine konuşan Akalın, "Zamanında ben de giydim mayo ve açık şeyler. Bir şey demem hoş olmaz. Hayatına biri girince o minileri giymek zor" dedi.

Sivri diliyle her daim adından söz ettiren Akalın, sözlerine şöyle devam etti: "Popçular değil ama birkaç hatun kötü giyiniyor. Dekolte değil, pornografik yani! Gördüğümde midem bulanıyor."

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERdemet akalın  sanat  dost  arkadaş