UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

FİTİLİ HAKAN ŞÜKÜR ATEŞLEMİŞ!

Şok!!! Alişan hakkında, sosyal medyada gerçek dışı haberler veren bir magazin hesabının “bunlar müslüman değil kafir, zındık, hayasız” paylaşımı olay yarattı. Alişan bu sözleri yalanlasa da sosyal medya kısa sürede çalkalandı. Olayın perde arkasından ise futbolcu Hakan Şükür çıktı!

FİTİLİ HAKAN ŞÜKÜR ATEŞLEMİŞ!

Alişan hakkında başka ağızdan paylaşılan ve günlerdir konuşulan, "Yılbaşı kutlayan Müslüman olamaz" sözleri gündemi sallamaya devam ediyor!

Ünlü şarkıcı UçanKuş TV’de yayınlanan Pazar Magazin programına canlı bağlanıp, sosyal medyada konuşulanlara tepki gösterirken olayın perde arkasından şok bir detay çıktı!

Futbolcu Hakan Şükür, Alişan’ın kendisine ait olmayan bu sözlerini sosyal medya hesabından paylaşıp, “Önce yılbaşı gecesi parası ve itina ile yılbaşı kutla, sonra da £bunlar hayasız. Mekke’nin fethi kutlu olsun’ de. Her iki yanında ticaretini yapmak büyük maharet ama arada kalan kitleler ne zaman anlar bilinmez” yorumunda bulunmuş.

Hakan Şükür, paylaşımını kısa süre içinde kaldırsa da olayın fitilini ateşlemiş oldu.

Öte yandan Şirin Sever’in konuyla ilgili bugün köşesinde yazdığı yazı da Alişan’ı sinirlendirmişti. Şirin Sever’den özür beklediğini söyleyen Alişan’a yanıt gecikmedi. Şirin Sever sosyal medya üzerinden, “Alişan böyle bir açıklama yapmamış. Ben de yurt dışındaydım, atlamışım. Kötü niyeti yok, özür dilerim kendisinden” sözleriyle Alişan’dan özür diledi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERHAKAN ŞÜKÜR  ALİŞAN