UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ALİ ATAY: BEBEĞİMİZİN YANINA DUŞ ALIP GİDİYORUM

Kısa süre önce baba olan Ali Atay önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Babalık duygusu hakkında konuşan Atay, dikkat çeken sözler söyledi.

ALİ ATAY: BEBEĞİMİZİN YANINA DUŞ ALIP GİDİYORUM

Ünlü oyuncular Ali Atay ile Ufuk Bayraktar’ın yolu önceki gün Cihangir’de kesişti. Birbirlerini görünce sarılıp hasret gideren ikili, bir süre ayaküstü sohbet etti.

Ufuk Bayraktar, geçen kasım ayında oğlu Fikret Ali’yi kucağına alan Ali Atay’a bebek görmeye geleceğini söyledi. “Sorarım, ev müsaitse gelirim” diyen Bayraktar'a Atay’ın yanıtı, “Sen çık gel, sormana gerek yok” oldu.

Muhabirlerin sorularını da yanıtlayan Ali Atay, bebeklerin ilk aylarında sağlık konusunda çok hassas olduklarını belirterek “Yanına duş alıp gidiyorum” dedi. Zekeriyaköy’deki evlerinde çıkan yangın nedeniyle bir süredir eşi Hazal Kaya ve oğluyla Cihangir’de oturan Atay, “Bir süre daha buradayız. Evin tadilatı devam ediyor” diye konuştu.

Hürriyet'in haberine göre, oyuncu, Hazal Kaya’nın oğlunun fotoğrafını sosyal medyada paylaşması hakkında da şöyle dedi: “Hazal’ın içinden geldi, paylaştı. Gözümüz gibi koruyoruz. Çok da göz önünde olsun istemiyoruz. Çocuğun gazı çıkınca dünyanın en mutlu insanı oluyorsun.”

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERali atay  hazal kaya