UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

“DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR” İZLEYİCİSİNDEN TAM NOT ALDI

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in başrol oynadığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin ekrana gelen ilk bölümü izleyicisinden tam not aldı.

“DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR” İZLEYİCİSİNDEN TAM NOT ALDI

Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı'nın senaryosunu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dün akşam TV8’de izleyicisiyle buluştu.

Gerçek hayat hikayesinde uyarlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” ilk bölümüyle ABC1 kategorisinde 5.77 reyting alarak güçlü bir açılış yaptı. Dizi yayına başlamasıyla birlikte Twitter üzerinden 100 bine yakın yorum alırken Türkiye’nin yanı sıra İtalya, İspanya, Fransa, Suudi Arabistan, Arjantin, Brezilya, Kanada ve Yunanistan'da Twitter’ın gündemine oturdu. 14 saat boyunca yorum almaya devam eden dizi sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi oldu ve dünya gündemine de girdi.

İLK SAHNESİYLE GÖZYAŞLARINA BOĞDU

Demet Özdemir’in hayat verdiği Zeynep karakterinin çocukluğunu canlandıran Beren Nur Karadiş’in de izleyiciden tam not aldı. Pek çok kişi sosyal medya hesaplarına daha ilk sahneden ağlamaya başladıklarını yazdı.

#ZeyMeh çok sevildi

İki ailesi arasında sıkışmış hisseden Zeynep, tesadüflerle yolunun kesiştiği Mehdi’yle hiç beklemediği bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Kaba saba birini beklerken daha evvel karşılaştığı ancak tanışmadığı Mehdi ile karşılaşan Zeynep’in kalbi ve aklı karmakarışık olmuştur. Ancak tek kafası karışan Zeynep değildir. Zeynep ve Mehdi’nin tesadüflerin eşlik ettiği aşk hikayesi, farklı ve derin anlatımıyla şimdiden #ZeyMeh efsanesini başlattı.

DEMET ÖZDEMİR’DEN TEŞEKKÜR

Güzel mesajları ve destekleri için izleyicilerine teşekkür eden Demet Özdemir, canlandırdığı Zeynep karakterinin bir fotoğrafını paylaşarak “bana çok şey öğreteceğine eminim” dedi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13