UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KARISINI DÖVEN ADAMA MEYDAN DAYAĞI

İstanbul Ümraniye'de bir kişi herkesin içinde eşine peş peşe tokat atmaya başladı. Kadının darp edildiğini gören bir vatandaş, olaya müdahale etti. Olayla ilgili kadının şikayette bulunmadığı öğrenildi.

KARISINI DÖVEN ADAMA MEYDAN DAYAĞI

Geçtiğimiz ay Ümraniye'de meydana gelen olayın görüntüleri yeni ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, çarşıda alışveriş yapmaya çıkan çift tartışarak ilerledi. Telefonla konuşmaya başlayan kişi, önünde yürüyen kadının saçını çekerek durdurmaya çalıştı. Bu kişi daha sonra kadına peş peşe tokat atmaya başladı.

"O BENİM KARIM"

Kadının darp edildiğini gören bir vatandaş ise duruma müdahale etmek istedi. Fakat kadını döven kişi, 'O benim karım' dedi. Bunun üzerine araya giren vatandaş, kadını döven kişiyi yumrukladı. Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

"TEHDİT EDEREK GİTTİ"

Olayı gören esnaf, "Adam kadının saçını tutarak çekti. Ondan sonra iki tane tokat attı. Yumruk vurdu. Ardından vatandaşın biri adama yumrukla müdahale etti. Sonra kadının döven kişi tehdit ederek gitti" dedi.

ŞİKAYETTE BULUNMADI

Olayla ilgili kadının şikayette bulunmadığı öğrenildi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERkadın  şiddet  dayak