Yandex Metrika
Uçankuş
17 YAŞINDAKİ SAPIK, İKİ KADINA TECAVÜZ ETTİ!

17 YAŞINDAKİ SAPIK, İKİ KADINA TECAVÜZ ETTİ!

15/12/2019 20:20

Dünyanın gündemine taşınan dehşet verici olaydan son dakika haberi geldi. Mahkemenin gizlilik kararı nedeniyle kimliği açıklanmayan 17 yaşındaki çocuk iki kadına cinsel saldırıda bulundu.

Birleşik Krallıkta korkunç bir cinsel saldırı olayı yaşandı. 17 yaşındaki sapık, takip etmeye başladığı kız bir cadde üzerinde sıkıştırdı. Cinsel saldırıda bulunmaya çalışan şahıstan kaçan kız bir rezidansın danışma bölümüne sığınarak polise haber verdi. Güvenlik kamerası kayıtlarında 17 yaşındaki sapığın sakin tavırlarla ayrıldığı gözüküyor. Ancak sapık saldırgan, beş saat sonra South Common caddesi üzerinde yürüyen 27 yaşındaki bir kadına dehşeti yaşattı! önce darp ettiği, ardından tecavüz ettiği bildirildi.

17 yaşındaki saldırgana daha önce, sabahı saldırdığı 22 yaşındaki kadına 'cinsel bir suç işlemek amacıyla saldırı' suçlaması yöneltilmişti.

Ayrıca tecavüz suçlamaları, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve 27 yaşındaki kadına cinsel saldırının aynı gün gerçekleştiği belirtildi.

Çocuğa, işlediği cinsel suçlardan toplam 12 yıl hapis cezası verildi. Sapığın kimlik bilgileri Cinsel Suçlularının Yaşam Kayıt Defterine kaydedildi ve yaşamı için South Common bölgesi ve South Park alanına girmesini yasaklayan bir karar da çıktı.

Mahkumiyet kararı veren hakim Steven Coupland, 17 yaşındaki çocuğu "tehlikeli" olarak nitelendirdi.

Çocuğa şöyle dedi: "O gün tespit edilen ve sürdürülen savunmasız yalnız kadınlara iki korkunç cinsel saldırı gerçekleştirdiniz ve ikinci saldırı ciddi şiddet içeriyordu.

"Yeniden suç işlenme riski çok yüksek olduğu değerlendirmesini kabul ediyorum. Yaptıklarınızı neden yaptığınızla ilgili gerçek bir açıklama yok. "

Davanın savcılığını yapan Richard Thatcher, çocuğun ilk kurbanla karşılaştığını ve Sincil Bank boyunca Queen Caddesi'ne doğru takip ettiğini söyledi. Kurbanına saati sordu ve cevap verdiği zaman kolunu tutarak ona cinsel saldırıda bulunmak istedi.

Olay esnasında büyükannesi ile telefonda konuşan 22 yaşındaki kız, ona meydan okudu ve kurtuldu. Daha sonra kapüşonunu giyen saldırganın bisiklet ile bölgeden uzaklaştığı bildirildi.

İkinci saldırı gece saat 2'de kurban South Common bölgesinde yürürken oldu. İlk saldırıda olduğu gibi saldırgan kadına saatti sordu ve ardından onu takip etti.

Açığa çıktığını fark edince ve kadını darp ederek cinsel saldırıda bulunmaya çalıştı. Mahkemede ifade veren kurban, sapığın kendisini omuzlarından yakaladığını ve kafasını yere vurarak öldürmeye çalıştığını söyledi.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
CORONAVİRÜS'E YAKALANAN SUNUCU BURAK AKKUL’DAN MÜJDELİ HABER

POP TOP 10
 • SONER SARIKABADAYI - ÖLÜMÜNE
  1- SONER SARIKABADAYI - ÖLÜMÜNE
 • SEZEN AKSU - BEN DE YOLUMA GİDERİM
  2-SEZEN AKSU - BEN DE YOLUMA GİDERİM
 • BERKAY - İKİ HECE
  3-BERKAY - İKİ HECE
 • İLYAS YALÇINTAŞ - OLUR OLUR
  4-İLYAS YALÇINTAŞ - OLUR OLUR
 • MUSTAFA SANDAL & ZEYNEP BASTIK- MOD
  5-MUSTAFA SANDAL & ZEYNEP BASTIK- MOD
 • MUSTAFA CECELİ & İREM DERİCİ & SİNAN AKÇIL - ÇOK SEVMEK YASAKLANMALI
  6-MUSTAFA CECELİ & İREM DERİCİ & SİNAN AKÇIL - ÇOK SEVMEK YASAKLANMALI
 • ZİYNET SALİ - ÖMRÜM
  7-ZİYNET SALİ - ÖMRÜM
 • HADİSE - AŞK DEDİĞİN
  8-HADİSE - AŞK DEDİĞİN
 • SİMGE - YALNIZ BAŞINA
  9- SİMGE - YALNIZ BAŞINA
 • IRMAK ARICI- MEVZUM DERİN
  10-IRMAK ARICI- MEVZUM DERİN
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter