Yandex Metrika
Uçankuş
KULÜP BAŞKANININ KIZI HAMİLE KALDI!

KULÜP BAŞKANININ KIZI HAMİLE KALDI!

12/12/2019 00:14

Slovenya'da futbol sahalarında eşine az rastlanır bir olay gerçekleşti. Nijeryalı olduğu belirtilen bir futbolcunun, kulüp başkanının kızı ile yaşadığı ilişkisonrası kovulduğu ve ülkesine gittiği belirtildi.

Slovenya 2. Ligi’nde mücadele eden bir takımda, ilginç bir olay yaşandı. Nijeryalı bir futbolcunun, kulüp başkanının kızı ile birlikte olduğu ve başkanın kızı hamile kaldığı için takımdan kovulduğu ve ülkesine gittiği belirtildi. Olaya karışan futbolcunun ve kulübün ismi ise açıklanmadı.

Slovenya 2. Ligi’nde Nijeryalı Bede Osuji, Temitope Nelson, Gerald Chiyoke ve Sulaiman Adedoja isminde dört futbolcunun oynadığı, ancak hangi ismin olaya karıştığının bilinmediği Sloven basınında yer aldı. Futbolcu ise, kulübün kendisine yaklaşımını FIFA’ya taşıyacağını açıkladı. Futbolcu ayrıca, olay sonrası başına geleceklerden korktuğu için ülkesine dönmek zorunda kaldığını, sevgilisi ve hamileliği ile ilgili de endişeli olduğunu söyledi.

Fransa`da skandal uygulama! Türklere bilet yok...

Fransız ekibi Paris Saint-Germain, Galatasaray ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde Türk taraftara uyguladığı bilet baskısı büyük tepki gördü.

Mayıs ayında kulübe katıldığını ve üç yıllık sözleşme imzaladığını belirten futbolcu, şu açıklamalarda bulundu:

“Sözleşmem devam ederken, başkanın kızı olan sevgilimin benden hamile kaldığını söylemesi üzerine kulüpte sıkıntı yaşadım. Kulüp yönetimi bunu öğrendi ve benimle görüşme talep etti. Onlara kulüp başkanının kızının hamile kalmasından sorumlu olduğunu söyledim. Bana evden çıkmamamı ve kendileri haber verene kadar etrafta görünmemem gerektiği söylendi. Bir hafta sonra menajerim aradı ve sözleşmemin feshedildiğini söyledi. Neden olarak ise disiplinsiz davranışlarım olduğu belirtildi. Bu haber benim için büyük sürpriz oldu çünkü kulübe katıldığımdan bu yana herhangi bir disiplinsiz davranışım olmadı. Olayın başkanın kızı ile birlikte olmam nedeniyle gerçekleştiğini anladım. O yetişkin bir kadın… Biz birbirimizi seviyoruz ve çocuk sahibi olmaya karar verdik. Bu olayı FIFA’ya taşıyacağım.”

Sevgilisi ve çocuğu hakkında endişeli olduğunu da sözlerine ekleyen futbolcu “Nijerya’ya geri döndüğümden bu yana sevgilim ve çocuğuma ne olduğunu bilmiyorum. Sevgilime, beni tüm sosyal medya kanallarından engellemem için baskı yapıyorlar. Bu nedenle iletişim kuramıyoruz. Kulüpteki birkaç arkadaşım da korktukları için benimle konuşamıyorlar” dedi.


 


 
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
CORONAVİRÜS'E YAKALANAN SUNUCU BURAK AKKUL’DAN MÜJDELİ HABER

POP TOP 10
 • SONER SARIKABADAYI - ÖLÜMÜNE
  1- SONER SARIKABADAYI - ÖLÜMÜNE
 • SEZEN AKSU - BEN DE YOLUMA GİDERİM
  2-SEZEN AKSU - BEN DE YOLUMA GİDERİM
 • BERKAY - İKİ HECE
  3-BERKAY - İKİ HECE
 • İLYAS YALÇINTAŞ - OLUR OLUR
  4-İLYAS YALÇINTAŞ - OLUR OLUR
 • MUSTAFA SANDAL & ZEYNEP BASTIK- MOD
  5-MUSTAFA SANDAL & ZEYNEP BASTIK- MOD
 • MUSTAFA CECELİ & İREM DERİCİ & SİNAN AKÇIL - ÇOK SEVMEK YASAKLANMALI
  6-MUSTAFA CECELİ & İREM DERİCİ & SİNAN AKÇIL - ÇOK SEVMEK YASAKLANMALI
 • ZİYNET SALİ - ÖMRÜM
  7-ZİYNET SALİ - ÖMRÜM
 • HADİSE - AŞK DEDİĞİN
  8-HADİSE - AŞK DEDİĞİN
 • SİMGE - YALNIZ BAŞINA
  9- SİMGE - YALNIZ BAŞINA
 • IRMAK ARICI- MEVZUM DERİN
  10-IRMAK ARICI- MEVZUM DERİN
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter