UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

VEKİLİN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI BASINA SIZDI!

Bikini bölgesinde Nazi simgesi olarak bilinen Demir Haç dövmesi bulunduğunu gösteren fotoğrafları basına sızan ABD'li Demokrat Temsilciler Meclisi üyesi Katie Hill, “intihar etmek istediğini” söyledi.

 VEKİLİN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI BASINA SIZDI!

Demokrat Temsilciler Meclisi üyesi Katie Hill, çıplak halde esrar içerken, kadın bir yardımcısıyla öpüşürken ve bikini bölgesinde Nazi simgesi olarak bilinen Demir Haç dövmesi bulunduğunu gösteren fotoğrafları basına sızdıktan sonra istifa etmişti. Hill, yaşadıklarına dair açıklamalarda bulundu.

"KABUSTU"

New York Times (NYT) gazetesine konuşan Hill, istifasından önce "kabus yaşadığını" belirtti.

Hill, "Birçok insanın içinde çıplak oldukları, tuzağa düştükleri ve kaçmaya çalıştıkları kabusları vardır. İstifa edeceğim günlerde, hayatım tıpkı herkesin en kötü kabusu gibiydi" ifadelerini kullandı. Hill, şahsi bilgilerinin sızmasını takip eden süreçte titreme ve ağlama nöbetleri geçirdiğini belirtti.

Evinde saklandığı sırada bir noktada intihar etmeyi düşündüğünü söyleyen vekil, ailesine daha fazla acı vereceğini düşünerek vazgeçtiğini söyledi. Hill, "Birdenbire ve tamamen açık bir şekilde, her şeyin bitmesini istedim" diyerek şöyle devam etti: "Zaten çok üzdüğüm insanlar olduğunu düşündüm. Bunun aileme etkisi ne olurdu? Erkek ve kız kardeşime?"

Ailesinin ve çalışanlarının taciz edildiğini, akrabalarının takip edildiğini ve çalışanların "haysiyetsiz" tehditlere maruz kaldığını dile getirdi.

GİZEMLİ TOZ İDDİASI

Diğer yandan Hill, ofisine "gizemli bir toz" içeren bir mektup yollandığını da ifade etti. Demokrat Parti'nin genç ve gözde isimlerinden biri olan 32 yaşınaki Hill, "Bu, hayatta yapmak zorunda kaldığım en zor şey, ama seçmenlerim, toplumum ve ülkemiz için en iyisinin bu olduğuna inanıyorum" demişti.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERçıplak  vekil  intihar