Yandex Metrika
Uçankuş
KOCASININ ZORUYLA ALYANSINI YUTTU!

KOCASININ ZORUYLA ALYANSINI YUTTU!

04/12/2019 16:09

30 yaşındaki genç kadın kıskanç kocasının şiddetine maruz kaldı. Genç kadın kocasının zoruyla alyansı yutmak zorunda kaldı!

2010 yılından beri evli olan Lucy-Anne Rushton ve Shaun Dyson, İngiltere'nin Hampshire bölgesindeki Andover şehrinde yaşıyordu.

Ancak evlendikleri ilk günden beri çiftin sorunları bitmemişti 28 yaşındaki Shaun Dyson, kıskançlıkları ve şiddete olan eğilimiyle eşi Lucy-Anne'e hayatı zindan ediyordu.

Korkunç olay ise, bu yıl 23 Haziran tarihinde meydana geldi. Akşam saatlerinde 30 yaşındaki Lucy-Anne'in telefonu çaldı. İddiaya göre arayan bir erkekti.

Öfkeden ve kıskançlıktan deliye dönen Shaun Dyson, telefondakinin kim olduğunu sormaya başlayarak eşine şiddet uygulamaya başladı. Lucy-Anne, kaçmaya çalıştı ancak bunu başaramadı.

Shaun Dyson, bir çocuk annesi eşine evlilik yüzüğünü göstererek, "Bu yüzüğü yutacaksın. Çünkü bu evlilik bitti, artık birlikte değiliz" diye bağırmaya başladı.

Daha sonra da dokuz yıllık Lucy-Anne Rushton'ını dövmeye başladı. 30 yaşındaki kadın bilincini kaybetmiş bir şekilde yerde yatıyordu ancak hızını alamayan adam, eşine tekme atmaya devam etti.

Komşuların ihbari üzerine polis ekipleri olay yerine gelerek cani kocayı tutukladı. Cezaevine gönderilen adamın mahkemesi, dün görüldü.

Savcılık dünkü duruşmada yaptığı konuşmada, olayın sadece bir öfke nöbetinden ibaret olmadığını, Shaun Dyson'ın eşini öldürmeyi ne zamandır kafasına koyduğunu söyledi.

Lucy-Anne Rushton'ın daha önce de hayatından endişe ettiği ve kocasından korktuğu bilgisi, tanıklık eden kişiler tarafından mahhemeye sunuldu.

Ayrıca Shaun Dyson'ın her an kaçabilecek gibi hazırda bir bavulu olduğu, bavulun içinde giysiler, bir miktar para ve silah olduğu açıklandı.

Lucy-Anne Rushton'ın annesinin de kızının gördüğü şiddete tanık olduğu bilgisi, mahkemede paylaşıldı.

Savcılık, zanlının Lucy'yi öldürdüğü konusunda herhangi bir şüphe olmadığını hatırlattı ve "Burada dikkat edilmesi gereken husus, Lucy'nin uzun süredir korku içinde yaşaması oldu.

"Bu da demek oluyor ki Lucy, bir anlık öfke nöbeti sonrasında öldürülmedi. Lucy, bir süredir planlanan bir cinayetin kurbanı oldu." dedi.

Mahkemede ayrıca 2018 yılının eylül ayından görüntüler de izletildi. Bournemouth'taki bir otel koridoruna ait güvenlik kamerası görüntülerinde, Shaun Dyson'ın bir tartışam sırasında Lucy-Anne Rushton'a tükürdüğü ve kadının boğazını sıktığı görülüyor.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
ESKİ EŞ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

POP TOP 10
 • ECE SEÇKİN - ACAYİP İYİ
  1- ECE SEÇKİN - ACAYİP İYİ
 • HANDE YENER - BELA
  2-HANDE YENER - BELA
 • ZİYNET SALİ - KALBİM TATİLDE
  3-ZİYNET SALİ - KALBİM TATİLDE
 • SERDAR ORTAÇ - BİZ İSTEMEZSEK
  4- SERDAR ORTAÇ - BİZ İSTEMEZSEK
 • OĞUZHAN KOÇ - KENDİME SARDIM
  5-OĞUZHAN KOÇ - KENDİME SARDIM
 • YALIN - OYUNBAZ
  6- YALIN - OYUNBAZ
 • ZEYNEP BASTIK - BİR DAHA
  7- ZEYNEP BASTIK - BİR DAHA
 • EMİR CAN İĞREK - SAMAN SARISI
  8-EMİR CAN İĞREK - SAMAN SARISI
 • IRMAK ARICI - YAĞMURUM OL
  9-IRMAK ARICI - YAĞMURUM OL
 • BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
  10-BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
GUPSE ÖZAY İLE BARIŞ ARDUÇ EVLENDİ!
Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter