UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BOŞANMA SEBEBİ O İSİM Mİ?

Kıskançlık krizi yüzünden bu yaz Özcan Deniz’le boşanan Feyza Aktan’ın hedefindeki isim belli oldu. İddiaya göre Aktan, Deniz’in eski rol arkadaşı Meryem Uzerli ile görüşmesinden rahatsız oldu. Konuşulanlara göre Aktan, güzel oyuncuyu takıntı haline getirince Deniz, evliliği bitirdi.

BOŞANMA SEBEBİ O İSİM Mİ?

Haziran'da boşanan Özcan Deniz'le Feyza Aktan'ın ayrılığının perde arkasından Meryem Uzerli çıktı. İkilinin ayrılığına Aktan'ın kıskançlığının neden olduğu öne sürülmüştü. İddiaya göre Aktan, 2017'de 'Öteki Taraf' filminde ünlü sanatçıyla başrolü paylaşan Meryem Uzerli'yi kıskandı.

KARA KEDİ UZERLİ Mİ?

O dönem 4 aylık hamile olan Aktan, iddiaya göre Deniz'in Uzerli ile filmdeki ateşli öpüşme karelerini basında görünce o sahneyi izlemek istedi. Buna izin vermeyince Aktan'la tartışan Deniz'in "Feyza, hamile olduğu için hassas. Onu, bunun bir iş olduğuna ikna edemiyorum" dediği öne sürülmüştü. Konuşulanlara göre Aktan'ın kıskançlığı öyle bir boyuta ulaştı ki genç kadın, Uzerli'nin Deniz'e attığı dostane mesajlarla bile çileden çıktı.

Hatta bir diğer iddiaya göre sanatçı, Aktan'ın Meryem Uzerli takıntısını boşanma dilekçesine dahi taşıdı. Boşanmadan bir ay sonra Deniz'le barışan Aktan, sanatçının yeni projesinde Uzerli ile çalışmak istediğini öğrenince yine kriz çıkardı. Deniz de yeniden ayrılık kararı aldı. Aktan, geçtiğimiz aylarda saçlarını adını bile duymak istemediği Uzerli gibi sarıya boyatmıştı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13