UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YASAK AŞKTA FECİ SON!

İhaneti bitirmek için son kez bir araya geldiler. Basılınca camdan atlayıp hayatlarına son verdiler. 2 çocuk annesi Zeynep Kurt, Aykut Demirtuğ'u uzun süredir tanıyordu. Son 3 aydır da yasak aşk yaşıyordu.

YASAK AŞKTA  FECİ SON!

Küçükçekmece'de evlerinde basılan ve 5. kattan düşerek hayatını kaybeden 2 sevgilinin yaklaşık 3 aydır yasak aşk yaşadıkları ve 2 hafta önce de "yanlış yapıyoruz" diyerek ayrıldıkları öğrenildi.

Sabah’ın haberine göre; Önceki gün Mehmet Akif Mahallesi'nde meydana gelen olayda, eve gelen koca Hüseyin Kurt iki çocuğunun annesi 24 yaşındaki eşi Zeynep Kurt'un kapıyı geç açmasından şüphelendi. Hüseyin Kurt evde, kapının arkasına saklanan 30 yaşındaki Aykut Demirtuğ'u görünce darp etti. Daha sonra odaya kapatılan 2 sevgili, balkondan atlayarak hayatlarına son verdi. Yasak aşk yaşayan evli ve 2 çocuk annesi Zeynep Kurt'un, Aykut Demirtuğ'u ve ailesini uzun zamandır tanıdığı ve yaklaşık 3 aydır da ilişki yaşadığı iddia edildi.

İHANETİ BİTİRMEK İÇİN SON KEZ BİR ARAYA GELDİLER. BASILINCA...

Demirtuğ'un ailesinin 2 sevgiliye de 'yanlış yapıyorsunuz bu ilişkiyi sonlandırın' dediği ve Zeynep Kurt'un da 'evet haklısınız bundan sonra çocuklarımın yanında olacağım, yanlış yaptım' dediği belirtildi. Önceki gün son kez görüşüp konuşmak için kadının evinde buluşan 2 sevgili, çıkan olaylardan sonra balkondan atlayarak hayatlarına son verdi. Yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu'ndan alınan cenazeler memleketlerine gönderildi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERihanet