UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

“SUSUZ KALMAYA MAHKUM DEĞİLİZ!!!”

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından hazırlanan, bu yıl 7. Kez düzenlenen “Boğaziçi Marka Zirvesi” Garanti Kültür Merkezinde gerçekleşti.

“SUSUZ KALMAYA MAHKUM DEĞİLİZ!!!”

Boğaziçi Marka Zirvesi bugün önemli konuşmacılarla birlikte start aldı.Boğaziçi Marka Zirvesi konuşmacıları arasında “RB Türkiye Hijyen İş Birimi  Pazarlama Direktörü” Tarık Bayar da  vardı.UçanKuş TV muhabirinin sorularını cevaplayan Tarık Bayar, Finish markasıyla birlikte çıktığı işbirliğini şu sözleri ile anlattı: “Finish markasıyla çıktığımız bir yolculuk var. Türkiye’nin suyunu daha idareli ve daha tasarruflu kullanmak üzerine başladığımız bir yolculuk bu… Boğaziçi Marka Zirvesi’nde de Genç arkadaşlarımız, bunlarla ilgili neler yaptık neler yapacağız bunları dinlemek istiyorlar. Bugün onları aktaracağız”

KARS’IN KUYUCUK GÖLܒNÜN KURUMA GİBİ BİR SIKINTISI VAR“

En son projemiz sevgili Taner Ölmez’le başladı. Kars’ın Kuyucuk Gölü ile ilgili başladı. Kars’ın Kuyucuk Gölü’nün kuruma gibi bir sıkıntısı var. Bu sıkıntı konusunda Kars Valiliği, Devlet Su İşleri, Bakanlığımız ve tabii ki Kuzey Doğa Vakfı dikkatli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. Ancak tabii göl bir günde kurtulmayacak. O yüzden onu Türkiye’nin gündemine taşımak istedik. Ve sevgili Taner Ölmez’in yorumuyla bir reklam kampanyası başlattık. Büyük bir ilgi gördü. Sosyal medyada şu an en çok izlenen videolar arsında. Bunları sürdürmeye devam edeceğiz”

DÜNYANIN ÜZERİNDEKİ AYAK İZİMİZİ  NASIL DAHA AZ HALE GETİRİRİZ

“Biz RB olarak daha temiz bir dünya yaratmak için bir yola çıktık. Bu tabi öyle bir yıllık iki yıllık bir vizyon değil önümüzdeki 10 yıl boyunca buna yatırım yapacağız. Bu konuda tüm markalarımızı ve tüm çalışanlarımızı sefer edip, bütün markalarımızla nasıl daha temiz bir dünya yaratabiliriz. Dünyanın  üzerindeki ayak izimizi nasıl daha az hale getiririz, nasıl azaltırız ve daha faydalı oluruz dünyaya bunun için çalışacağız " dedi ve UçanKuş TV’ye teşekkürlerini sundu”

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13