UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GÖKHAN TAŞKIN UÇANKUŞ TV’DE!

Gece programlarının efsanesi Gökhan Taşkın, UçanKuş TV’de!..

GÖKHAN TAŞKIN UÇANKUŞ TV’DE!

UçanKuş TV, büyük atağa kalkıyor.

Maslak 1453’te çok şık bir binaya taşınmaya hazırlanan UçanKuş TV’de ekip, programlar yenileniyor ve ayrıca çok güçlü bir de haber merkezi oluşturuluyor. Ve en önemlisi full HD yayına geçiliyor.

HABERDE İLK TRANSFER

Objektif haberciliğin merkezi UçanKuş TV’de, yeni isimlerinin ilki olan Gökhan Taşkın hafta içi her akşam ekranda olacak.

Haberciliğiyle, sempatikliğiyle, haberlere bakış açısıyla kendine münhasır bir yere sahip olan Gökhan Taşkın’ın hazırlayıp-sunacağı Gece Kuşu, 25 Kasım Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gece saat 23.00’te; objektif ve tarafsız haberciliğin tek adresi UçanKuş TV’de olacak.

UçanKuş TV Genel Müdürü Anılcan Tanrıyar, “Aslında 5 yıldır bu büyük patlama için hazırlanıyorduk. Şimdi hazırız. Kendini hazır hisseden, gerçek anlamda bu mesleğe gönül verenlere de(editör, haberci, muhabir, kameraman… Hem TV, hem de Digital tarafımız için) kapımız açık, bunun da bilinmesini istiyoruz” anilcantanriyar@ucankus.net


HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ…

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13