UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EŞİNDEN ŞİDDET GÖREN KADININ MOLOTOFLU İNTİKAMI!

Amasya Merzifon'da sürekli eşinden şiddet görmekten yakınan kadın intikamını molotof kokteyl ile aldı. Eşinin dükkanını molotof atarak yakan kadın "Dükkanını yakacağım dedim. Arkadaşlarımı aradım yaptık" dedi. Kadının eşinin iş yerine molotof kokteyli attığı o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

EŞİNDEN ŞİDDET  GÖREN KADININ  MOLOTOFLU İNTİKAMI!

Amasya’nın Merzifon İlçesi 100. Yıl Sanayi Sitesinde işletilen bir oto yıkamanın molotof kokteyl ile yakılması üzerine polis devreye girdi.

Bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, gece 01.30 gibi 3 şahsın araç ile iş yerine gelmeden önce aracın plakalarını söktüğünü, sonrasında maske takarak söz konusu iş yerine geldiklerini, sonra da yüzünde maske bulunan bir kişinin molotof kokteylini iş yerinin camından attığını belirledi.

Polisin titiz çalışması sonucu kimlik bilgileri tespit edilen iş yeri sahibi Arif T.'nin ev hanımı eşi A.T., ve arkadaşları olan M.A.A. ve F.Y. gözaltına alındı.

Şüpheli A.T'nin emniyette "Eşim beni darp etti. Kendisine 'iş yerini yakacağım' dedim. Arkadaşlarımı aradım ve yaptık" ifadesini verdiği belirtildi.

Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından mahkemeye sevk edildi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLER  intikam  molotof