UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BADE İŞÇİL’İN ESKİ EŞİ MALKOÇ SÜALP KARAKOLLUK OLDU!

Ünlü oyuncu Bade İşçil’in eski eşi Malkoç Süalp’in spor salonunda, 15 yaşındaki bir çocuğu dövdüğü iddia edildi. Çocuğun ailesi şikayetçi olunca Süalp, karakolluk oldu!

BADE İŞÇİL’İN ESKİ EŞİ MALKOÇ SÜALP KARAKOLLUK OLDU!

Bade İşçil'in eski eşi iş adamı Malkoç Süalp'in, ikamet ettiği sitenin spor salonunda 15 yaşındaki bir çocuğu dövdüğü iddia edildi.

Olay, 25 Eylül günü yaşandı.

Malkoç Süalp ve oğlu Azur, ikamet ettikleri sitenin kapalı spor salonuna gitti.

İddiaya göre, salonda basketbol oynayan bir grup genç vardı ve kendi aralarında sinkaflı sözler sarf ederek taşkınlık yapıyorlardı. Gençlerin yanındaki çocuğa kötü örnek olduklarını belirten Süalp, onları uyarmak istedi.

Sitede oturan 15 yaşındaki S.H. ve Malkoç Süalp arasında tartışma çıktı ve yine iddiaya göre Süalp, gencin boğazını sıktı. Gördüğü darp sonrası ailesini arayan gencin ailesi, Süalp'ten şikayetçi oldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Olayla ilgili ifadesine başvurulan Süalp, şunları söyledi: "Azur'la birlikteydim. Oğlum çocukların küfür ettiğini duydu. Bana çocukların ettiği küfürleri sormaya başladı. Ben de çocukları uyarmak için yanlarına gittim. S.H.'nin yakasından tutup elimle ağzını kapattım. Sitede oturan S.H.'nin küçük olduğunu bilmiyordum. Darp etmem söz konusu değil."

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERbade işçil  malkoç süalp