Yandex Metrika
Uçankuş
BOYDAK HOLDİNG'TEN TMSF HEYETİNE DESTEK!

BOYDAK HOLDİNG'TEN TMSF HEYETİNE DESTEK!

17/10/2019 20:15

Boydak Holding’den TMSF’ye destek geldi. TMSF’yi yıpratmak amacıyla sahte hesaplarla sosyal medyada gündem oluşturmaya çalışıldığı belirtilen açıklamada, görüntülerin harekat öncesinde ve farklı bir kurum tarafından yapıldığı, görüntülerin çarpıtıldığı ifade edildi.

Yapılan açıklamada Uluslararası Mevduat Sigortacıları Birliği (IADI) tarafından düzenlenen gecede TMSF üyelerinin tepki göstermesi sonucu yarıda kesilen dans gösterilerinin “Barış Pınarı Harekatı için düzenlendiği söylenen gecede dansöz oynattılar” şeklinde çarptırıldığı belirtildi.

Açıklamada, söz konusu etkinliğin TMSF tarafından değil Uluslararası Mevduat Sigortacıları Birliği (IADI) tarafından Barış Pınarı Harekatı'ndan önce yapıldığı vurgulandı.


Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Her yıl farklı bir ülkede yapılan Uluslararası Mevduat Sigortacıları Birliği'nin (IADI) Yıllık Genel Kurul toplantısı, Barış Pınarı Harekatı'ndan önce 7-11 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirildi. Toplantıyı Barış Pınarı Harekatı için yapıldı diye çarpıttılar. 84 ülkeden, 102 farklı kurumdan 220'nin üzerinde yabancı katılımcının iştirak ettiği toplantıdaki programın içeriği de tamamen IADI yönetiminin talep ve istekleri doğrultusunda belirlenmiş olmasına rağmen TMSF'nin IADI'nın davetlisi olarak iştirak ettiği bir organizasyonda söz konusu organizasyon öncesinde ülkemizin farklı yörelerine ait folklor gösterisinin yer alacağı söylenmişken sosyal medyada ve basında yayınlanan TMSF yetkililerince de tasvip edilmeyen dans gösterisine TMSF heyeti tepki göstererek davetin yapıldığı mekanı tamamen terk etmiş olmasına ve bu nedenle o dans gösterisi tamamlanamamış olmasına rağmen konu tamamen çarpıtılmış ve saldırıya dönüştürülmüştür. Bu saldırıların sebebi açıktır. Mal bulmuş mağribi gibi bu çarpıtılmış paylaşımlara sarılanların kimler olduğu da aşikardır. FETÖ başta olmak üzere birçok sebeple TMSF tarafından yönetilen şirketlerde iğne ucu kadar açık bulamayanlar TMSF'yi hedef alıp, ‘Barış Pınarı Harekatı için düzenlendiği söylenen gecede dansöz oynattılar' şeklinde çarpıtılmış, iftiraya dönük paylaşımlar yapmaktadır. Bu düpedüz ahlaksızlıktır. TMSF milletimizin menfaati doğrultusunda üzerine düşen görev ve sorumluluklarını azim ve kararlılıkla yerine getirmeye devam edecektir.”

 

Açıklamada, Barış Pınarı Harekatı'nı da işin içine katmaya çalışanların Türk ordusunu ve Türk milletini demoralize etmeyi amaçladığı belirtilerek, “Bu tür saldırılara milletimizin itibar etmediğini görmek de ayrıca sevindiricidir.” ifadelerine yer verildi.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
ÜNLÜ OYUNCUNUN CESEDİ BULUNDU!

POP TOP 10
 • ZEHRA - CENNETTEN ÇİÇEK
  1- ZEHRA - CENNETTEN ÇİÇEK
 • SERDAR ORTAÇ- BİZ İSTEMEZSEK
  2-SERDAR ORTAÇ- BİZ İSTEMEZSEK
 • OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
  3-OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
 • MUSTAFA CECELİ & SİNAN AKÇIL- DÜNYA SENİN
  4-MUSTAFA CECELİ & SİNAN AKÇIL- DÜNYA SENİN
 • MERVE ÖZBEY - KÜL
  5-MERVE ÖZBEY - KÜL
 • İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
  6-İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
 • ZEYNEP BASTIK- HER MEVSİM YAZIM
  7- ZEYNEP BASTIK- HER MEVSİM YAZIM
 • IRMAK ARICI- YAĞMURUM OL
  8-IRMAK ARICI- YAĞMURUM OL
 • TİMUÇİN UFUK& ZELİŞ - ZOR BU İŞLER
  9-TİMUÇİN UFUK& ZELİŞ - ZOR BU İŞLER
 • BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
  10-BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter