UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

RAPÇİLER DOĞUŞ’U TERCİH ETTİ!

Amir, Oğuz Kalfa ve Doğuş’un birlikte seslendirdikleri ‘Trio’ isimli rap şarkısının klip çekimleri geçtiğimiz gün Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleştirdi.

RAPÇİLER DOĞUŞ’U TERCİH ETTİ!

Çekimlerden önce basın mensuplarıyla bir araya gelen Amir ve Oğuz Kalfa nasıl bir araya geldiklerini anlatırken, bu şarkı da neden Doğuş’u seçtiklerini de dile getirdi. Doğuş şarkılarıyla büyüdüklerini söyleyen rapçiler, kendilerine birçok pop sanatçısından düet çalışması için teklif geldiğini, tercihlerinin ise kendilerine daha yakın buldukları Doğuş olduğunu söyledi.

Daha önceki yaptığı şarkılar da rap alt yapılarının olduğunu vurgulayan Doğuş, “Müzik evrenseldir ben rapçiler şu an ön planda diye onlarla bir araya gelmedim. Biliyorum ki herkes şu an onlarla bir şeyler yapmak için fikirler sunuyor. Beni sevdiklerini biliyorum. Onlarla güzel bir şarkıya imza attık. Takdir şimdi dinleyicide” dedi.

Piyasada ki birçok rap şarkısının yurt dışından çalınarak yapıldığını söyleyen rapçi Amir ve Oğuz Kalfa, Doğuşla birlikte özgün bir iş ortaya koyduklarını, bu çalışmada çalma ya da esinlenme olmadığını da belirtti.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERRAP  DOĞUŞ