UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ANKA KUŞU YENİDEN KÜLLERİNDEN DOĞUYOR!

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay Anka Kuşu Küllerinden Yeniden Doğuyor Balık Dolunay’ının Anlamı: ANKA KUŞU KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞUYOR

ANKA KUŞU YENİDEN KÜLLERİNDEN DOĞUYOR!


 

Bu güçlü bir Dolunay, Affedecek, Unutacak bırakacak, ama aynı zamanda sağlıklı sınırları da belirlememize yardımcı olacak.  Jüpiter, olayları olduğundan çok daha büyük gösterirken Neptün zihnimizi karıştırmak isteyecek ve kötülükle beslenen ruhlarlar son bir teste tabi tutacak bizleri, bu yüzden dikkatli olmalı İNSAN GÖRÜNÜMLÜ ŞEYTANLARIN oyununa gelmemek için büyük kararlar almamalıyız.. Sezgilerimiz  yüksek benliğinize rehberlik edecek şimdi kendimize izin verelim ve daha büyük bir güçle bağlantı kurmak için çaba gösterelim. Her şeyden önce, duygularımızla yüzleşelim ve çalışalım ki Dönüşüm yeni başlangıçlar AŞK HUZUR ADALET BAŞARI yaşamlarımızı taçlandırsın.

 

Balık'ta Dolunayının enerjilerini en iyi şekilde değerlendirmek için

 

1. Geçmişi affet ve kalbindeki yaraları iyileştirmek için sevdiklerine güven ve sana sevgilerini sınırsızca vermelerine izin ver. Geçmişe yönelik acılardan kalp kırıklarından öfkeden kinden kurtulmak için çok iyi bir zaman  önce kendinizi affedin, sonra başkalarını affedin. Bunun hayatınızı nasıl değiştirdiğine hayran kalacaksınız! Yenilikler özgürlükler ve SEVGİ nin hakim olup güzellikleri ile yaşamlarımızı sarıp sarmalaması için.

 

2. Dua et Meditasyon yap Spor yap YENİLEN!

 

3. Kendine Güven Kendini Sev Kendine Değer ver.Balık Burcunda Gerçekleşecek Dolunayın Burçlara Etkileri

KOÇ

14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizin için oldukça anlamlıdır, Size zarar veren bağımlılık ve alışkanlıklarınızdan uzaklaşabilirsiniz.  Kötü bir sigara alışkanlığı, bir şeker bağımlılığı ya da toksik bir çalışma durumu olsun, Size zarar veren kişilerden alışkanlıklardan uzaklaşabilmenin iradenizi ortaya koyabilmenin tam zamanı. Evren, nihayetinde sizin için bir amacı olmayan şeyleri temizlemeniz ve yeni başlangıçlar yapmanız için destekliyor sizleri.

 

BOĞA


14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek.Sizin için, dönüşüm zamanı. Anka kuşu gibi küllerinizden yenileneceğiniz enerjiler hakim sizler için. Eskiye ait her şeyi sevgi ile dününüzde bırakırken gelecek için yeni bir vizyon oluşturmanızı destekleyen bir Dolunay etkisi ile karşı karşıyasınız. Hayalleriniz için mücadele etmeniz ve kendinize güvenmeniz gerekiyor ve şimdi bunu yapmanın zamanı geldi. Yeteneklerinizi yüreğinizi  ortaya koyun işte ve aşkta kazanmanın mutluluğun kapıları aralayın şimdi.

 

İKİZLER


14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu enerji ile evinizde ve iş hayatınızda hem yetkileriniz çalışanlarınız hem de ailenizle daha iyi sınırlar oluşturmanızın önemini vurgulamakta. Sorunlu olabilecek duygusal gerginlikler yaşamaması için kalbinizle “konuşmanız” gerekiyor. Sevdikleriniz ile yarışa girmeden bütünleşmeye yönelik şekilde iletişime önem verirseniz güzellikler yeniden başlayacaktır.

 

YENGEÇ


14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay  sizin için iyi etkileri beraberinde getiriyor, Şimdi, sadece duygularınızı özgür bırakmanız ve istediklerinizi ve kendinize saklamayı bir yana bırakıp iletişime önem vermeniz gerekli. Böylelikle daha anlaşılır olacak ve fikirlerinizi hayata geçirebileceksiniz. Açıklık çok önemli , çünkü karışıklık düşüncelerinizden uzaklaşıp işinizi ilişkilerinizi bunu başardığınız da netleştireceksiniz.

 

ASLAN


14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile işler bürokratik ve maddi olarak yoluna girmeye başlıyor her şey iş hayatınızda olumlu yönde netlik kazanıyor sizler için, Pek çok Aslan burcu etrafında bulunan yakınları sözde dostları tarafından sömürülmüş ve kendi çıkarları doğrultusunda kullanılmış olduklarınn farkına varcaklar. Dostluğunuzun fedakarlıklarınızın sadakatinizin bir sınırı var,Size gerçekten zarar verdiklerinden emin olduğunuz kişilerden uzaklaşacak sevgisinden emin olduklarınız ile hayatınızı daha pozitif şekilde yaşamayı seçeceksiniz.

 

BAŞAK


14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek Doğum haritanızdaki  pek çok gezegen Başak burcundayken, Balık Dolunayı sizin için güçlü bir sıfırlama anlamına gelmekte. Aşk hayatınız da iletişim sorunları bağlanma ve biribirinizi anlama noktasında  sorunlar yaşadıysanız şimdi olanları düşünüp arkanızda bırakma ve birbirinizi affetme zamanı. Fakat eş ya da sevgiliniz ile hem fikir olmanız önemli. Bu sayede sorunları aşabilirsiniz fakat eş ya da sevgiliniz gelişmek ve  değişmek istemiyorsa gitmesine izin vermeniz gerekebilir. Bitişler ve yeni başlangıçlar sizleri karşılıyor.

 

TERAZİ


14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay, Sizleri iş hayatınızda duygusal kılabilir ve işlerinizi daha Pratik ve çözüm odaklı yaparak başarınızı da kazanımlarınızı da yükseltebilirsiniz.  Ortaklıklarınız da sorunlarınız varsa daha fazla büyümesine izin vermeden ortaklıkları noktalamak sizlere çok daha istirkarlı enerjileri fark ettirebilir. Aynı zamanda şu anda ihtiyaç duyduğunuz duygusal desteği dostlarınızdan ve sevdiğiniz insandan almanız almanız, örneğin bilinçsiz stresle başa çıkmanızı yanlış kararlar almanızı da engelleyecektir.

 

AKREP


14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek. Sevgi ve romantizm önem kazanacak bu enerji ile sizler için. Evli akrepler  eşinize sevginizi ifade edin ona zaman ayırın olumsuzlukları unutturmak için öfkenizi kıskançlıığınızı alt edin.Fakat bu titreşimi yüksek Dolunayda saplantılı düşüncelerinizden uzaklaşabilir size zarar veren tek taraflı sevgi fedakarlıklar ve zorlukları affetme ve unutmayı başararak ruhunuzu özgürleştirmeniz mümkün bu sayede  kendinizi toparlayacak yaralarınızı saracak ve sağlıklı ilişkler kurmayı başarabileceksiniz.

 

YAY


14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek. Sizler için çalışma hayatınızda ki sorunları dengeleme ve  tüm doğru prosedürleri ve yapıları bir araya getirerek kazanımlarınızı arttıracağınız enerjler olarak yansıyacak sizlere. Bu Dolunay ile iş değişitrebilir yeni bir alana yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sorunlu bir evlilik ya da ilişkinizi noktalayabilir özgür kalmanın huzur getirdiğini yaşayarak deneyimleyebilirsiniz.

 

OĞLAK


14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek. Ailevi ilişkiler önem kazanacak sizler için. Affetmeniz gereken bir kardeşiniz varsa, şimdi bunu yapmanın tam zamanı sorun yaşadığınız , herhangi bir aile üyesi de olabilir. Affetme hatalarınız ile yüzleşme bu dolunayın sizlere yansıyan etkileri arasında bunu yaptığınızda önemli bir kişisel gelişimi deneyimleyeceksiniz. İş hayatınızda ise gerçekçi davrandığınız takdirde kazanmaya ve yükselmeye başlayacaksınız.

 

KOVA


14 Eylül Balık burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay, sizin için önemli değer ve değer duygusunu uyandıracak ruhunuzda İş ve eğitim hayatınızda yeteneklerinizi ortaya koymalı ve kendinize yeni yöntemler belirleyerek  istikrar ve başarı kazanabileceksiniz. Kibir inat ve ön yargılardan uzaklaşıp barışçıl uyumlu bir tutum dostlarınızla ve sevdiğiniz insanlarla sorunları çözüme kavuşturmanızı sağlayıp huzur bulmanızı sağlayacaktır.

 

BALIK


14 Eylül Balık burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Kendi burcundaki Dolunay size kendini zi çok daha iyi hissettirecektir.  İş hayatınızda sorunlarınız varsa ortaklıklar dahil olmak üzere hırsla hareket etmemeli ve bir an once sorunlu sizi yoran ortaklıklarınızı bitirmek için kararlı davranmayı seçmelisiniz. Aşk hayatınızda ise ruhunuz uyanmaya başlıyor  ne istediğinizi bilecek kararlarınızı netleştirerek uygulayabileceksiniz.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERşenay devi  astroloji  burçlar  astrodeha