Yandex Metrika
Uçankuş
BRAD PİTT’TEN OLAY YARATACAK İTİRAFLAR!

BRAD PİTT’TEN OLAY YARATACAK İTİRAFLAR!

05/09/2019 18:49

Brad Pitt, New York Times'a verdiği röportajda, Angelina Jolie ile yollarının ayrılmasının ardından 18 ay alkol tedavisi gördüğünü açıkladı.

Dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt, Angelina Jolie ayrılığının ardından yaşadıklarıyla ilgili New York Times gazetesine röportaj verdi.

55 yaşındaki aktör, Jolie ile ayrıldıktan sonra alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için Adsız Alkolikler Derneği'ne üye olduğunu anlattı. Pitt, bu süreçte yaklaşık bir buçuk yıl alkolizm tedavisi gördüğünü söyledi.

Bağımlılıktan kurtulmak için attığı bu adımın 'özgürleştirici' olduğunu belirten Pitt, Adsız Alkolikler ile çalışırken kendi çirkin yüzüyle başa çıkmayı öğrendiğini söyledi.

Eskiden içki masasının kendisi için 'güvenli bölge' anlamına geldiğini belirten Pitt, "Çünkü kimse kimseyi yargılamıyor ve siz de kendizi yargılayamıyorsunuz. Sonradan fark ettim ki alkol sadece bizim kötü taraflarımızı ortay çıkarıyor, bu yüzden alkollüyken kimseyi yargılayamıyorsunuz" dedi.

'BAŞA ÇIKMAKTA ZORLANIYORDUM'

Özellikle şöhretinin dünya çapında duyulmaya başlandığı 1990'lı yıllarda uyuşturucu da kullandığını belirten oyuncu o günleri ise şu sözlerle anlattı:

"90'larda bir anda tüm dikkatler üzerimde toplanmıştı. Benden beklenenler ve hakkımdaki yargılarla başa çıkmakta zorlanıyordum. Gerçek bir keşiş gibi olmuş ve kendimi unutmaya başlamıştım."

'HİSLERİM TEKRAR BENİM KONTROLÜMDE'

Pitt, aile kurduktan sonra uyuşturucu kullanmadığını ancak alkol almaya devam ettiğini ve bunun zamanla büyük bir problem haline geldiğini ifade etti.

Tedaviye katılmasının ardından, son altı aydır alkol almadığını ve kendisini iyi hissettiğini belirten oyuncu, "Hislerimin kontrolü tekrar benim elime geçti" dedi.

Üçü evlatlık, üçü de biyolojik olmak üzere 6 çocukları olan Jolie ve Pitt çifti, 12 yıllık beraberliğin ardından 2016 yılında yollarını ayırmaya karar vermişlerdi.

Angelina Jolie, 18 Eylül’de Brad Pitt'e boşanma davası açmış, ancak ikili velayet konusunda anlaşmaya varamamıştı. Uzun süren dava sürecinin ardından velayet Jolie'ye verilmişti.

2016 yılında Pitt hakkında çocuklarına sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığı iddiasıyla soruşturma açılmış ancak 'herhangi bir kanıt bulunamadığı' gerekçesiyle sona ermişti.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
MİRAY SON NOKTAYI KOYDU!

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter