UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ŞENAY DEVİ, TÜYOLARI VERDİ!

DÜNYA ve ÜLKEMİZDE Eylül ayı enerjileri, Özellikle Güneş ve Ay burcu Başak ve Terazi burcu liderleri iş insanlarını sanatçıları toplum tarafından bilinen kişileri fazlası ile etkileyecek enerjileri getirecek.

ŞENAY DEVİ,  TÜYOLARI  VERDİ!

Sırların deşifre olacağı güvene dayalı olmayan pamuk ipliğine bağlı güvenin olmadığı evlilik ve ilişkilerin sona ereceği İş ortaklıkların da sorunlar menfaat çatışmaları çıkar amaçlı ihanetlere dünya da ve ülkemizde tanıklık edeceğiz ay boyunca.

Toplum tarafından kabul görmüş kişilerin eşcinsel ilişkileri gayri ahlaki birliktelikleri gizledikleri bağımlılıkları EYLÜL ayınca en güvendikleri kişiler tarafından ortaya dökülüp saçılabilir. Kısacası Eylül gerçekleri gün yüzüne çıkartacak maddi manevi ruhani fiziki kayıplardan hatalardan ders çıkartamayanlar için oldukça zorlu geçecek etkiler...

Eylül ayı boyunca hayatımızın her safhasında öğrendiklerimizi Dünya'mıza yansıtmamız için son derece güçlü ve teşvik olacağımız gücü fark edeceğimiz bir ay olacak!

Büyük vizyonlara sahip olmak ve hayallerimizi gerçekleştirmek adına gayret etmemiz önem taşımakta, ancak bu enerjinin altında, odaklanmamız ve dikkatimizi, nasıl harcadığımıza fazlası ile önem vermemiz gerekiyor.

İş hayatlarımızda gerçekten nasıl düzenlemelerde bulunacağımızı belirlemeli ve gerçekten yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeliyiz.

Ayın ilk kısmında her bakımdan organize olmak, zihnimizden gelen dağınıklığı temizlemek ve kendi öz bakımımız için zaman ayırdığından emin olmak için de harika bir ay Eylül.

Eylül ayı her birimiz için hayal kurmanın zamanı değil,  Hayallerimizi gerçekleştirmek için harekete geçmenin zamanı!

Eğer halsiz, motive olmamışsanız veya istekleriniz için işler çok yavaş hareket ediyorsanız, Eylül ayı enerjilerini değerlendiremeyeceğinize emin olabilirsiniz.

Eylül ayının ikinci haftasında, 9 Eylül ve 11 Eylül tarihlerinde numerolojide iki güçlü günümüz var.

9 numerolojide, yaratılışın sayılarından biri olarak önemli bir sayı olarak kabul edilir. 9 Eylül'de, yaratıcı titreşimi arttıran ve bütünlük, tamamlanma ve manevi bağlantımız üzerinde düşünmemize yardımcı olan 99 numeroloji koduna sahibiz.

11 Eylül’de, şifa ve aydınlatıcı enerjiyi harekete geçirdiği söylenen 911 numeroloji koduna sahibiz.

13 Eylül, Dolunay'ı Balık burcuna getiriyor. Bu duygusal olarak hassas bir Dolunay ve yeryüzü enerjilerini yumuşatmaya yardımcı olacak, ayın ilk kısmı enerjiler dengelenecek her bakımdan.

Bu Dolunay'ın ışığında, duygusal bir atılım yaşayabiliriz veya yolculuğumuzda bize yardımcı olmak için yeni bilgiler ortaya çıkabilir.

Satürn ve Pluto’nun uyumu Ocak 2020 ye kadar hem kişisel hem de küresel düzeyde birlikte çalışmamız için çok fazla enerji getirecek derinlemesine dönüştürücü bir uyum farkına varmamız için. Bu enerjiler altında planlar yapmakta, sezgilerimize güvenmeli ve ilerlemekte kendimizi daha güvende hissedeceğimiz etkiler söz konusu.

Eylül ayı boyunca,  dağınıklığı gidermeye ve programlarımızı yeniden düzenlemeye gayret etmeliyiz.

Öğrendiklerimizi alıp, yaşamlarımıza kolaylık ve denge sağlayacak şekilde entegre edebiliriz istediğimiz ve emek verdiğimiz takdirde.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Dr. Astrolog Şenay DEVİ

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERşenay devi  astroloji  burçlar  astrodeha  eylül