UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HİLAL ALTINBİLEK, MİRAY DANER ADINI DUYUNCA KÜPLERE BİNDİ!

Oyuncu Hilal Altınbilek, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Kubilay Aka ile aşk yaşadığı iddia edilen Altınbilek’in konuyla ilgili verdiği tepki şok etti!

HİLAL ALTINBİLEK, MİRAY DANER ADINI DUYUNCA KÜPLERE BİNDİ!

Uzun süredir birlikte olan Kubilay Aka ve Miray Daner geçtiğimiz günlerde ilişkilerini sonlandırmıştı. Ayrılığın ertesi gününde ise Kubilay Aka’nın oyuncu Hilal Altınbilek ile birlikte olduğu iddia edildi ve ayrılığın da bu sebepten gerçekleştiği konuşuldu…

Asıl bomba ise sonrasında patladı.

Kubilay Aka’nın, Hilal Altınbilek olduğu iddia edilen bir kadınla "samimi" bir şekilde görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı ve haliyle ortalık da bir anda karıştı…

Hilal Altınbilek, önceki gün bir alışveriş merkezinde UçanKuş TV kameralarına yakalandı ve konuyla ilgili ilk kez konuştu.

Keyfi bir hayli yerinde görünen Altınbilek, Miray Daner adını duyunca öfkelendi ve dikkat çeken bir tepki verdi.

Kubilay Aka ile hakkında çıkan aşk iddialarına “konu hakkında o kadar çok yorum yapıldı ki bana bir şey kalmadı” diyen Hilal Altınbilek, muhabirin “Kubilay Bey, Miray Hanım ile beraberken mi başladı ilişkiniz?” sorusuna ise öfkelenerek, “Sen böyle sorular sormaya devam edecek misin? Yok öyle bir şey…” sözleriyle dikkat çeken bir tepki verdi.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13