UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

REYNMEN’İN ESKİ SEVGİLİSİ BAHAR ŞAHİNDEN ŞOK SÖZLER!

'Zalim İstanbul' dizisinde Ceren karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Bahar Şahin, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Şahin, eski sevgilisi Reynmen hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

REYNMEN’İN ESKİ SEVGİLİSİ BAHAR ŞAHİNDEN ŞOK SÖZLER!

Dizinin çekimlerinin başlamasıyla birlikte tatilini tamamlayıp setlere döndüğünü söyleyen Bahar Şahin, "Tatil bitti. Artık çalışma zamanı" ifadelerini kullanırken, bir dönem aşk yaşadığı eski sevgilisi olan Reynmen hakkında ilk kez konuştu.

Bir arkadaşının köpeğini gezintiye çıkardığını söyleyen Şahin, eski sevgilisi olan ve son zamanlarda en çok konuşulan isimlerin başında gelen Reynmen hakkındaki sorulara "Evet Reynmen ile bir dönem birlikteliğimiz vardı. Reynmen bence çok başarılı. Şarkılarını dinlemiyorum ama sosyal medyadan buralara kadar gelmek zor bir şey ancak kendisi başardı. Başaracağını biliyordum onda daha ne cevherler var. En başta çok komik bir çocuk bence oyunculuk da yapabilir" ifadelerini kullandı.

Güzel oyuncu, "Aynı projede oynar mısınız?" sorusuna ise, "Teklif gelse aynı projede oynamamız için herhalde kabul etmezdim. Yeniden bir birliktelik de söz konusu olamaz" şeklinde yanıt verdi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERBahar Şahin  Reynmen