UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE REZALET!

Topkapı’daki bir üniversite Hastanesi’nde işe alınan genç kadın, iş kıyafetlerini denemek için bir çalışanla birlikte depoya indi. Burada girdiği odada video kaydı açık telefon gördü. Fakat panikleyip delil niteliğindeki videoyu sildi. Mağdur kadın şikayette bulundu. Fakat silinen delilden başka delil olmadığı için savcılık genç kadının şikayetini takipsizlikle sonuçlandırdı.

ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE REZALET!

Gülçin O., Topkapı Koç Üniversitesi Hastanesi'ne iş başvurusunda bulundu. 7 Şubat günü işe alınan genç kadın, yeniden hastaneye başvurarak iş kıyafetlerini almak istedi. İşe alım sırasında görüştüğü Yunus A. ile depoya inen Gülçin O., kıyafetlerin bedeninden emin olmadığı için odaya girerek kıyafetleri denedi. Tam bu sırada odanın içinde bulunan masanın üstüne bir telefon fark eden genç kadın, kamerasının açık ve çekim halinde olduğunu fark etti.

DELİLİ YOK ETTİ

Telefonu da alarak dışarı çıkan genç kadın önce video görüntüyü sildi, ardından dışarı çıkarak telefonun sahibini sordu. Yunus A.'nın telefonun kendisine ait olduğunu söylemesi sonrası, 'Video mu neden çekiyordun? Bana şantaj mı yapacaktın?' dedi. Yunus A. ise telefonun şarjda takılı olduğunu çekim yapmadığını söyledi.

DOSYA KAPANDI

Hastaneden koşarak uzaklaşan genç kadın, polis merkezine giderek şikâyetçi oldu. Savcılık, olayla ilgili soruşturma başlatsa da söz konusu telefonda delil olmadığı gerekçesiyle soruşturmayı takipsizlikle sonuçlandırdı. Gülçin O.'nun avukatı Doğan Eriş, takipsizlik kararına itiraz etti.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERtopkapı