UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BİRBİRLERİNE DEMEDİKLERİNİ BIRAKMADILAR AMA...

Son günlerde sosyal medyada birbirlerine demediklerini bırakmayan rap müziğinin iki önemli ismi Ben Fero ve Norm Ender Marmaris’te düzenlenen müzik festivalinde aynı sahneyi paylaşıyor.

BİRBİRLERİNE DEMEDİKLERİNİ BIRAKMADILAR AMA...İkilinin aynı sahneyi paylaşması rap müzik dünyasında şaşkınlıkla karşılanırken, ünlü rapçilerin hayranları da bu duruma büyük tepki gösterdi.


NE OLMUŞTU?


Rapçi Norm Ender, piyasaya geri dönüş yaptığı 'Mekanın Sahibi' parçasında meslektaşları Ezhel, Ben Fero, Khontkar, Burry Soprano ve Gazapizm'e diss atmıştı.


Norm Ender, 2 yıllık aradan sonra 'Mekanın Sahibi' şarkısıyla rap dünyasına olaylı bir dönüş yaptı.


Parçada Ezhel ve Ben Fero başta olmak üzere Khontkar, Burry Soprano ve Gazapizm gibi isimlere göndermede bulundu. Kısa süre sonra Ezhel, 'Lolo' şarkısıyla Norm Ender'e yanıt verdi.


'BEBELERİ PİSTTEN ALALIM'


Aura albümünü 2017 yılında piyasaya süren rapçi Norm Ender, 19 Temmuz Cuma günü birçok ünlü rapçi'ye Mekanın Sahibi parçasıyla diss attı. Instagram hesabından yeni parçasını paylaşan Ender, 'Mekanın sahibi geri geldi, bebeleri pistten alalım." notunu düşmüştü. Norm Ender'in bu çıkışıyla birlikte sosyal medyada rap dünyası ikiye ayrıldı.


Olayın ardından 24 saat geçmişti ki Norm Ender'e ilk tepki Ezhel'den geldi. Geceler parçası ile büyük beğeni toplan Ezhel, 'Lolo' şarkısı ile Ender'e yanıt verdi. Diss savaşında tarafını belli eden Anıl Piyancı, Khontkar, Sansar Salvo, gibi isimler Ezhel'in yeni parçasını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Ben Fero ise Lolo parçasına eşlik ettiği bir durum güncellemesi yaptı.


Rapçiler gibi takipçiler de bölündü ve sosyal medyada tarafı oldukları rapçinin paylaşımlarına yorum yağdırdılar.


 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERben fero  norm ender