UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

RAPÇİLER BİRBİRİNE GİRDİ! ORTALIK BİR ANDA KARIŞTI!

Rapçi Norm Ender, piyasaya geri dönüş yaptığı 'Mekanın Sahibi' parçasında meslektaşları Ezhel, Ben Fero, Khontkar, Burry Soprano ve Gazapizm'e diss atmıştı. Ender'e Ezhel'den cevap gecikmedi!

RAPÇİLER BİRBİRİNE GİRDİ! ORTALIK BİR ANDA KARIŞTI!

Norm Ender, 2 yıllık aradan sonra 'Mekanın Sahibi' şarkısıyla rap dünyasına olaylı bir dönüş yaptı.

Parçada Ezhel ve Ben Fero başta olmak üzere Khontkar, Burry Soprano ve Gazapizm gibi isimlere göndermede bulundu. Kısa süre sonra Ezhel, 'Lolo' şarkısıyla Norm Ender'e yanıt verdi.

'BEBELERİ PİSTTEN ALALIM'

Aura albümünü 2017 yılında piyasaya süren rapçi Norm Ender, 19 Temmuz Cuma günü birçok ünlü rapçi'ye Mekanın Sahibi parçasıyla diss attı. Instagram hesabından yeni parçasını paylaşan Ender, 'Mekanın sahibi geri geldi, bebeleri pistten alalım." notunu düşmüştü. Norm Ender'in bu çıkışıyla birlikte sosyal medyada rap dünyası ikiye ayrıldı.

Olayın ardından 24 saat geçmişti ki Norm Ender'e ilk tepki Ezhel'den geldi. Geceler parçası ile büyük beğeni toplan Ezhel, 'Lolo' şarkısı ile Ender'e yanıt verdi. Diss savaşında tarafını belli eden Anıl Piyancı, Khontkar, Sansar Salvo, gibi isimler Ezhel'in yeni parçasını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Ben Fero ise Lolo parçasına eşlik ettiği bir durum güncellemesi yaptı.

Rapçiler gibi takipçiler de bölündü ve sosyal medyada tarafı oldukları rapçinin paylaşımlarına yorum yağdırdılar.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERNorm Ender  Ezhel  Ben Fero  Anıl Piyancı