UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HANDE YENER’DEN OLAY SÖZLER!

Şarkıcı Hande Yener, önceki gün Akmerkez'de ortaya çıktı. Bir kozmetik mağazasında makyaj yaparken objektiflere yansıdı.

HANDE YENER’DEN  OLAY SÖZLER!

Görüntü alan muhabirlere açıklamalarda bulunan Yener, kendisi için makyaj malzemesi aldığını vurgularken, çıkışta da pilatese gideceğini söyledi. “Bu kadar zayıflamışken sporu bırakmak olmaz o yüzden spora devam. Bir ay sonra kaslarımı sayın” ifadesini kullandı.

Müzik tarzını değiştirdiğini belirten ünlü sanatçı “Artık Türkçe pop çok demode kaldı. Farkındaysanız rep popu geçti. Yeni tarz müziklerin bu kadar sevilmesi ne güzel. Yıllardır hep söylüyorum, ‘lavabo tıkandı bir şeyler yapın’ diye” açıklamasını yaptı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın ilgili de önemli açıklamalar yapan Yener, “İlerleyen günlerde birlikte bir çalıma yapacağız o yüzden o görseli vermiyoruz. Demet’le bir konserde bir arada olacağız. Bu reklam değil biz gerçekten barıştık. İkimizin de yaşları büyüdü o yüzden eski konular kapandı ve şimdi aramız çok iyi” dedi. Hadise ile de barıştığını söyleyen Yener, ona övgüler yağdırdı: Hadise’nin sahnede giydiği mayo tarzı kıyafetini çok beğendim yakışmış. Kendisi çok seksi bir kadın olduğu için kıyafeti çok güzel taşımış.”

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERhande yener