UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ESKİ EŞİYLE BARIŞMAK İSTEDİ REDDEDİLİNCE…

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Girne ilçesinde, Batuhan Ç., eski eşi A.Ö.'yü çıplak fotoğraf ve görüntülerini yayınlamakla tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

ESKİ EŞİYLE BARIŞMAK İSTEDİ REDDEDİLİNCE…

Olay, perşembe günü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne ilçesi Lapta bölgesinde meydana geldi. Batuhan Ç., boşandığı eşi A.Ö. ile barışmak istedi. A.Ö., isteğini reddedince Batuhan Ç., iddiaya göre eski eşinin çıplak fotoğraflarını ve görüntülerini çekti.

Daha sonra sosyal medya üzerinden A.Ö. ile iletişim kuran Batuhan Ç., eski eşini tehdit edip, "Eğer KKTC’yi terk etmezsen elimdeki diğer çıplak fotoğrafları ve videoları ailene ve herkese yayarım" diyerek elindeki görüntüleri ve fotoğrafları gönderdi.

 

Batuhan Ç., aynı görüntüleri A.Ö.'nün annesi ve kuzenine de gönderdi. Olayın ardından, A.Ö., polise gidip, şikayetçi oldu.

 

Polis ekipleri, olayla ilgili çalışma başlattı. Batuhan Ç., belirlenen adrese düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. 'Özel hayatın gizliliğini ihlal' suçlamasıyla gözaltına alınan Batuhan Ç., dün mahkemeye çıkarıldı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLEReskieş  tehdit  boşanma  çıplak  kktc  iddia