UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

CÜBBELİ'DEN ŞOK İTİRAF! SEKS KASEDİ İLE İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU!

Kamuoyunca 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, seks görüntülerinin de içerisinde olduğu 400 adet CD'nin, internete sızdırılmadan önce cemaat hocalarının evlerinin kapısına dağıtıldığını açıkladı.Kamuoyunca 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, seks görüntülerinin de içerisinde olduğu 400 adet CD'nin, internete sızdırılmadan önce cemaat hocalarının evlerinin kapısına dağıtıldığını açıkladı.

CÜBBELİ'DEN ŞOK İTİRAF! SEKS KASEDİ İLE İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU!

Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, yıllar önce internete sızdırılan ve kendisine ait olduğu ileri sürülen seks kasediyle ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Ünlü, ilgili seks görüntülerinin yer aldığı 400 tane CD’nin, internete sızdırılmadan önce cemaat hocalarının evlerinin kapısına dağıtıldığını Odatv’ye anlattı.

FET֒nün kendisine yaptığı seks kasedi kumpasının perde arkasını detaylarıyla anlatan, İsmailağa Cemaati hocalarından Ahmet Mahmut Ünlü’nün açıklamaları şöyle:

“400 CD’Yİ BÜTÜN ÇARŞAMBA’YA MISIR PATLAĞI GİBİ DAĞITTILAR”

Ben deliyim, akıllıyla iş yapabilirler, akıllıyı korkutabilirler, akıllı kaybedecek bir şeylerini düşünür. Benim deli işlerim var, benim Allah'a bir canım var, ne yapıyorlarsa da yapsınlar, ben bu yoldan dönmem. Diyalog’a, çatmaya devam edeceğim.

- “Dediniz” ve içeri girdiniz?

Dedim. Çünkü şantaj… Ondan evvel seks, internete kaset attılar. Özelde gönderdiler İsmailağa'ya. Beni çıkarttırdılar 1 sene evvel.

 - Öyle mi, kasedi önceden İsmailağa'ya mı gönderdiler?

Tabii kaset gönderdiler. Onları korkuttular.

- Özel hayat görüntüleri mi?

Özel hayat görüntüleri, onlar bir şey anlamadı. Özel hayat değil, onlar uydurma. Ama uydurma olabilir. Sonra “20 yönden bu bizim hocamız değil” diye Habertürk manşet yaptı. Parmağımda altın yüzük var mesela, hayatta giymemişim yani. Dünya kadar şey var ama, adam ne bilsin 70 yaşında hocaya gönderiyor. Hocaefendiler de dediler ki; buraya operasyon olacakmış, bize telefon ettiler. CD'yi götürdüler, “ben MİT'tenim, JİTEM'denim” diye bizim bir hocamıza verdiler. O hoca gitti bizim diğer hocamıza götürdü. Orada heyet kararı aldırmak istediler; “Cübbeli dışlanmıştır” diye… Mahmut Efendi Hocamız devreye girdi, “Ahmet haram iş yapmaz” diye…

Onun devreye girmesiyle, istişare kurulu heyeti böyle bir karar almadı. Almak istemediler zaten ama, dediler ki, “Hocaefendi sana da zarar gelecek, sen de başka bir yerde yürüt bu tefsir çalışmalarını da.” Bana izin vermişti, Hoca Efendi adına ben yazıyordum. “Sen başka bir yerde yürüt” dediler… Karagümrük'te bir daire tuttular. Arkadaşlarımızı ve ekipmanımızı oraya çektik. Bir sene kadar...

Sonra bu kasedi yay dedileri, oradaki hocamızın birine. O da “Ben teşhirci miyim? Ben ne anlarım; yapmış mı, yapmamış mı, ben anlamıyorum ki bundan bir şey, açamıyorum bile...” dedi.

Şifreli CD göndermişler, ondan sonra imama geldiler. İmama ben emniyettenim, diye geldi. Ondan sonra 1 CD daha verdiler. O CD'yi de kırdılar, attılar; Hoca Efendiler atmışlar. Ben “Bakayım bu CD aynı CD mi, bir bakayım” dedim. Sonra baktım, aynı hikaye. Çünkü ne yapıldığını bileyim hakkımda, diye…

Bu sefer, Sirkeci Postanesi’nden 400 tane CD’yi bütün Çarşamba’ya mısır patlağı gibi dağıttılar. Sabah kalktılar, her cemaatten hocaların evlerinin kapısındaydı.

 - Bunu daha önce anlattınız mı?

Ben her şeyi anlatamadım ki, vakit bulamadım ki…

- Çok önemli…

Tabii, tabii. Sonra gittim Gayrettepe'ye şikayet ediyorum. Kimi kime şikayet ediyorsun! Avukat aldım güya. Hey gidi, ne avanakmışım. Tüm milletin çoluğuna, çocuğuna, evine, ocağına, en 300 tane CD. Çarşamba kaynıyordu. Yine cemaat beni terk etmiyor. Ondan sonra, bir sene sonra internete attılar. İşte 2010'un başında bunlar oldu, Ocak ayında… Hep Ocak’ta oluyor. İşte 2011'in başında da internete, attılar.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERcübbeli ahmet hoca  seks  seks kasedi  itiraf