Yandex Metrika
Uçankuş
PROFESÖR VETERİNERE TECAVÜZ ETMİŞTİ!

PROFESÖR VETERİNERE TECAVÜZ ETMİŞTİ!

13/06/2019 18:16

korkunç olayı anlattı Prof. Dr. H.B, Ankara Çayyolu’ndaki bir hayvan hastanesinde veteriner hekim Ç.B.’ye tecavüz etmişti. O profesör görev yaptığı Ankara Üniversitesi'nce de açığa alındı. Bu korkunç olayı yaşayan veteriner hekim ise gözyaşları içerisinde yaşadıklarını Hürriyet gazetesinden Ayşe Arman'a anlattı.

İşte Ayşe Arman'ın o yazısı:

Allah sizin gibi pislikleri bildiği gibi yapsın! Alın size bir ağır tecavüz vakası daha...Ç. ağlayarak anlattı bunları. Gencecik bir kız. 23 yaşında. Veterinerlik fakültesinden yeni mezun oluyor. Ve bir hayvan hastanesinde işe giriyor. Sadece üç ay çalışıyor. Geçen nisan ayında da bu feci olay gerçekleşiyor. Tecavüzüne uğradığını söylediği kişi, kerli ferli bir hoca. Herkesin bildiği, tanıdığı bir hoca. Bir profesör. O hastanenin de sahibi. Daha önceden de bu tür vukuatları var. Gazetelere haber olmuş. Meslekten men edilmeye kadar gitmiş ama son anda “maaş kesilmesi” cezasıyla yırtmış. Çünkü bugüne kadar hiçbir öğrencisi şikâyetçi olmaya cesaret edememiş.3 Nisan akşamı, herkes gittikten sonra, Ç. nöbetçiyken elinde içki şişeleriyle geliyor. Bu görüntüler kamerayla tespit edilmiş du-rumda. Hastanenin kapısını kilitlediği de kamerada görünüyor. Ve sonra iğrençlikler başlıyor. Bu hikâyede yok yok. Tecavüz var, zorla alıkoyma var, darp var, zorla alkol ve uyuşturucu verme var, hastanedeki ortağıyla suç ortaklığı var, ertesi gün bir jinekoloğa götürüp, vajinal temizleme yaptırıp “delil karartma” var. Kızın hastanede giydiği üniformada bulunan sperm örneği var. Annesinin o gece defalarca aramasına rağmen kıza telefonun verilmemesi var. Ve en önemlisi ortada “Tüm bunları yaşadım! Adalet istiyo-rum! Suçluların cezalandırılmasını istiyorum!” diyen bir kız var... Ama olaya karışan herkes serbest... Hoca önce tutuklandı, sonra nedense salıverildi. Rezaletin son perdesi! Bugün ve yarın Ç.’nin anlattıklarını okuyacaksınız. Kapsamlı bir haber, yerim yok, tek güne her açısını yazamıyorum, yarın ve önü-müzdeki günlerde devam edeceğim...

SENİ TANIYALIM...

Ankaralıyım. 23 yaşındayım. Veterinerlik fakültesinden yeni mezun oldum.

BAŞINA GELEN NEDİR?

Bir hayvan hastanesinde, nöbetçi veteriner hekim olarak çalışmaya başlamıştım. Üçüncü aydı... Başıma bir felaket geldi... (Ağlıyor)

NE OLDU?

Tecavüze uğradım! Darp edildim. Ölümle tehdit edildim. Kâbusların en büyüğünü yaşadım. Ama yine de susmadım... Şikâyetçi oldum. Başıma gelenleri en ince ayrıntısına kadar polislere de savcıya da anlattım. Ama ne fayda... Tecavüzcülerim serbest... Adalet ölmüş! Bunu bana yapanlar nasıl ellerini kollarını sallayarak dolaşabilir... Özgür olabilir... Başka kızlara da aynı şeyleri yapsınlar diye mi? Anlamak mümkün değil... (Ağlıyor)

Olaylar nasıl gelişti? En başından anlatır mısın?

Aralık’ın sonunda Instagram’da bir ilan gördüm: “V... Hayvan Hastanesi’ne nöbetçi uzman hekim aranıyor.” Başvurdum. Profesör H.B. ve S.D. ile görüştüm. İşe kabul edildiğimi söylediler.

HERHANGİ BİR GARİPLİK SEZDİN Mİ İŞE GİRDİĞİNDE?

Hayır. Sadece çalışma şartları ağırdı. Nöbetçi veteriner hekim olarak sabah saat 9’da işbaşı yapıp ertesi sabah saat 10’da çıkış yapıyordum. 24-25 saat durmaksızın çalışıyordum yani.

GÜCÜYLE BAŞ EDEMEDİM

NASIL OLUYOR BÖYLE ŞEY?

Oluyor. Bir gün çalışıyor, bir gün izin yapıyordum. Sonra 50 saat nöbet tutmaya başladım. Diğer nöbetçi veteriner hekimle dönüşümlü çalışıyordum. Ama olay gününe kadar, çalışma şartlarının zorluğu dışında bir problem yaşamadım.

OLAY GÜNÜNÜ ANLATIR MISIN?

Nisan’ın 3’ünü 4’üne bağlayan geceydi. Nöbetçi hekim olduğum için tüm işler benim üzerimdeydi. Akşam 7’de herkes kliniği terk etti. O saatten sonra kapıları kilitleyip, tek başıma kalıyordum. Hasta gelirse muayenesini, kontrolünü, tedavisini yapıyordum. Salı günü ve gece çalıştım, çarşamba günü de yine aynı şekilde yoruldum. Yoğun bir gündü. Çarşamba akşamı saat 7 civarında herkes klinikten gitti.

SONRA?

Sonra “Hastamızı getireceğiz” diye birileri aradı. “Tabii” dedim. Daha öncesinde muayenesi yapılmış bir hastaydı. Acil olarak geldi. O hastayla birlikte beni işe alan, kliniğin sahibi, Prof. H.B. de kliniğe geldi. Ben önce birbirlerinden haberli olarak geldiler zannettim. Meğer öyle değilmiş. Hoca’nın da o saatte neden geldiğini anlamadım. Neyse, hastanın muayenesini yaptık, gönderdik. Ben oradaki rutin işleri hallederken, H.B. Hoca bana dedi ki “Bir yemek hazırla da yiyip öyle gideyim evime.” “Tabii” dedim, üst kattaki mutfağa çıktım, öğlenden kalan yemekleri mikroya koydum. Ben üst kata çıkarken o da kliniğin kapısını kilitlemiş. Kamera görüntüleriyle tespit edildi.

SONRA PEŞİNDEN Mİ YUKARI MI GELİYOR?

Evet. Geldi ve dedi ki “Vazgeçtim. Yemek yemeyeceğim!” Elindeki içki şişesini gösterdi, “Ben biraz viski içeceğim ve cips yiyeceğim!” Ben de şaşırdım ama bir şey de diyemedim, adamın kendi kliniği ve koskoca hoca. Masaya oturduğumda da dedi ki “Bugün yaptığım ameliyatlardan dolayı gözlerim çok acıdı. Işığı kapatsam, bir mum yaksam olur mu?” Tuhaf geldi ama yine bir şey demedim. Mum yaktı. Kendisine viski hazırladı. “Sen de içer misin?” dedi. “Hayır teşekkürler, ben yemek yiyeceğim!” dedim. Israr etti, kabul etmedim. Sonra dedi ki “Gel senin bir fotoğrafını çekeyim...” Klinikte herkes birbirinin fotoğrafını çeker ve bunlar Instagram sayfamızda yayınlanır, normal geldiği için “Olur” dedim. Fotoğrafımı çekti. Sonra “Gel birlikte de bir fotoğrafımız olsun!” Ve yanıma geldi. Sonra birdenbire, beni kendine çekti ve öpmeye başladı. Ben “N’apıyorsunuz! Kendinize gelin!” deyince kabalaştı. “İçki içsene sen!” dedi. “İçmeyeceğim!” dedim. İyici sinirlendi. “Bir şey olmaz, iç” dedi. Yine “Hayır!” deyince ve kalkıp gitmeye yeltenince, saçımdan tuttu ve kafamı duvara vurdu. Ben sersemledim. O da bir anlık gafletimden faydalanıp beni sımsıkı kavradı, çenemi açtı ve viski şişesini bu sefer boğazıma kadar soktu!

İTİRAZ ETMEDİN Mİ?

Etmez olur muyum? Çırpınıyordum. Ama ya içecektim ya boğulacaktım. Ne kadar içirdi bilmiyorum, epey döktü. Hiçbir şey yapamadım.

SONRA?

Aramızda bir arbede yaşandı. Ben kaçmak istedim. Kolumla şişeyi ittim. Hoca daha da sert davranmaya başladı. Ben masadan çıkmaya çalıştım. Beni sıkıştırmıştı çünkü. Bir şekilde kalkmayı başardım. Tam kaçarken yakaladı beni. Saçımı parmaklarına doladı ve çekti, müthiş canım yandı. Sırt üstü yere düştüm. Üstüme çıktı. Hareket edemedim, onun gücüyle baş edemedim. Yine öpmeye çalıştı. Yine itiraz ettim. Epey bir mücadele ettik ama engel olamadım. (Ağlıyor) Sonrasında bana tecavüz etmeye başladı. Bunların hepsini hatırlıyorum. Sonra kendimden geçmişim...

ÇARESİZ HİSSEDİYORUM

Çok korkunç...

(Ağlıyor) Evet, iğrençti, korkunçtu, kusmak istiyorum aklıma gelince. Kendimi çok aşağılanmış hissediyorum. Çaresiz hissediyorum. Felaket hissediyorum... Sonra gözümü açtığımda, nöbetçi veteriner hekimlerin kaldığı odadaydım...

NASIL YANİ?

Nasıl olmuş bilmiyorum ama oraya götürülmüşüm. Kolumda serum takılıydı. Normalde o odada ilaç bulunmaz. Ama işte bir ilaç veriliyordu bana. Ne verdiklerini de bilmiyorum. Veteriner hekimler sürekli hayvanlar üzerinde uyguladıkları için bu uyuşturucu ilaçları, kokteylleri çok iyi bilirler...

YANİ SANA İÇİRDİĞİ VİSKİNİN ÜZERİNE BİR DE NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN BİR İLAÇ MI VERDİLER?

Evet.

NEDEN SENCE?

Uyanmayayım diye, sersemliğim devam etsin diye.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 531 546 08 56
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
CAN YAMAN, İTALYA’DA GENÇ BİR KADINLA GÖRÜNTÜLENDİ!

POP TOP 10
 • BEN FERO – BİLADERİM İÇİN
  1- BEN FERO – BİLADERİM İÇİN
 • BURAY-KABAHAT BENDE
  2- BURAY-KABAHAT BENDE
 • YALIN-DEVA BİZE SEVİŞLER
  3-YALIN-DEVA BİZE SEVİŞLER
 • DEMET AKALIN-N’APIYORSAN YAP
  4- DEMET AKALIN-N’APIYORSAN YAP
 • ZARA-KURTULDUM
  5- ZARA-KURTULDUM
 • BİLAL SONSES&BENGÜ –İÇİMDEN GELMİYOR
  6- BİLAL SONSES&BENGÜ –İÇİMDEN GELMİYOR
 • SELAMİ ŞAHİN-BAŞTAN BAŞA SEN
  7- SELAMİ ŞAHİN-BAŞTAN BAŞA SEN
 • MABEL MATİZ- MENDİLİMDE KIRMIZIN VAR
  8- MABEL MATİZ- MENDİLİMDE KIRMIZIN VAR
 • EBRU GÜNDEŞ-AŞIK
  9- EBRU GÜNDEŞ-AŞIK
 • EYLEM AKTAŞ- YÜREĞİMDEN TUT
  10- EYLEM AKTAŞ- YÜREĞİMDEN TUT


İNENLER
 • KENAN İMİRZALIOĞLU
  1.KENAN İMİRZALIOĞLU
 • POP MÜZİĞİ
  2.POP MÜZİĞİ
 • CAN YAMAN
  3.CAN YAMAN
 • DEMET ŞENER
  4.DEMET ŞENER
 • BEREN SAAT
  5.BEREN SAAT
ÇIKANLAR
 • NORM ENDER
  1.NORM ENDER
 • RAP MÜZİK
  2.RAP MÜZİK
 • BARIŞ ARDUÇ
  3.BARIŞ ARDUÇ
 • MURAT CEMCİR
  4.MURAT CEMCİR
 • BURAK ÖZÇİVİT
  5.BURAK ÖZÇİVİT

TOP MEKANLAR

HALE SOYGAZİ'YE FLAŞ HABER! ADLİ TIP SONUCU AÇIKLADI!

ANKET
FAVORİ TATİL YERİNİZ NERESİ?

BODRUM
ÇEŞME
MARMARİS
AVŞA ADASI
ŞİLE
ANTALYA
GÖCEK
FETHİYE
KAŞ
AYVALIK
BOZCAADA
ALANYA


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2019 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter