UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KAYIP BUSE ACAR'IN AİLESİNİN BÜYÜK ACISI!

Antalya’da 24 Ocak’ta hortum yüzünden sel sularına kapılan üniversite öğrencisi Buse Acar tüm aramalara karşın bulunamadı. Ailesi, aramaların 100’üncü gününde kızları için gıyabi cenaze namazı kıldırttı.

KAYIP BUSE  ACAR'IN AİLESİNİN  BÜYÜK ACISI!

Antalya Kemer’de 24 Ocak’ta meydana gelen hortum felaketinde, içinde Kader Buse Acar (20) ile annesi Ayla Akkın’ın olduğu otomobil Ağva deresine düşmüştü. Ayla Akkın otomobilden çıkıp kıyıya ulaşmayı başarırken Buse sulara kapılmıştı. Günlerdir arama çalışması sürdüren ekipler çantasını, küpesini ve ayakkabısını bile çıkarmalarına rağmen Buse’yi bulamamıştı.

22 YIL SONRA GELEN ACI

Acar Ailesi, felaketin 100’üncü günü olan dün kızları için gıyabi cenaze namazı kılınmasına karar verdi. Anne Ayla Akkın cenazede güçlükle ayakta durdu.

1997’de 5 yaşında olan kızları Aysel’i de bir trafik kazasında kaybeden baba Ahmet Acar, “Arama çalışmaları sürecek. Ancak ruhunun öbür dünyaya gidebilmesi ve helallik almak için kızımı uğurlamaya karar verdik” dedi. Acılı anne baba törende gözyaşlarına boğuldu.

"KIZIMIZ BULUNURSA..."

Kızı Buse’yi günlerce kaybolduğu dere kenarında bekleyen Ahmet Acar, “Kızımız bulunursa yeni bir cenaze namazı kıldıracağız” dedi.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERbuse acar  kader buse acar  ahmet acar  antalya  kayıp