Yandex Metrika
Uçankuş
“ÇOCUK İSTEMİYORUM” DİYEN GELİNİNE BAKIN NE YAPTI?

“ÇOCUK İSTEMİYORUM” DİYEN GELİNİNE BAKIN NE YAPTI?

08/04/2019 19:55

İngiltere’de yaşayan bir kadın kayınvalidesinin yaptığı şeyi internete koydu ve olanlar oldu! Büyük yankı uyandıran paylaşımda kadın, çocuk sahibi olma konusunda ısrarcı olan kayınvalidesine anne olmayacağını açıklayınca başına neler geldiğini anlattı! İşte trajikomik hikayeden detaylar...

İngiltere'de 5 yıl evli olan çiftin başına çok ilginç bir olay geldi! Nişanlılık döneminden bu yana çocuk sahibi olmak istemedikleri konusunda hem fikir olan çift öyle bir şey yaptı ki aile neredeyse birbirine girdi.

Evlendikleri günden beri kayınvalidesinin büyük bir aile olma konusunda aşırı baskıcı olduğunu dile getiren kadın, kayınvalidesinin her fırsatta ona anne olması için dil döktüğünü hatta bir gün, aile yemeğinde ona, "Oğlumla evlendikten sonra aldığın soyadı ancak çocukla değerlenir. Soyadını nesilden nesle taşımamız şart. Senin de bir an önce anne olman gerek" dediğini ve açıklama karşısında donup kaldığını belirtti.

En başından beri çocuk sahibi olmayacaklarına emin olan gelin, herhangi bir "sürpriz"e karşın önlem alarak spiral taktırdığını eşinin de Vasektomi yaptırdığını belirtti.

Yine bir aile davetinde kayınvalidesinin "çocuk yapma" konuşmalarına daha fazla dayanamayan gelin bombayı patlattı ve eşi ile kendisinin çocuk sahibi olamayacağını söyledi.

Başta anlam veremeyen kayınvalide gelinin anlatığı şeyleri inkar ederek yeniden çocuk konusunu gündeme getirdi. En sonunda tüplerini kapattırdıklarını açıklayan çift hiç beklemedikleri bir karşılıkla şoke oldu!

Torun sahibi olamayacağı için çok sinirlenen kayınvalide, geline "Eğer çocuk yapmıyorsan düğünde harcadığım tüm masrafı geri istiyorum" dedi.

Evet, yanlış okumadınız. Kayınvalide, babaanne olamayacağı için düğünde yaptığı maddi yardımı kuruşu kuruşuna gelinden geri istemiş. Sinirden deliye dönen gelin, takipçilerin günlük hayatında yaşadığı ilginç olayları paylaştığı Reddit forum sitesinden kayınvalidesinin yaptıklarını anlattı!

Takipçilerin yorum yağmuruna tuttuğu bu paylaşımda gelin, "Her şeyi geçtim bana anne olmak için zaten gereken şeye sahip olmadığımı, okuduğum okulun, çalıştığım şirketin anne olmadan hiçbir anlam ifade etmediğini söyledi" diye yorumlara cevap verdi.

Forum sitesini ikiye böle bu paylaşımdan birkaç gün sonra gelin yine aynı sayfada kayınvalidesinin kendisini aradığını söylerken, "Sonunda beni aradı ve yaşanan bu tatsızlığı geride bırakmak istediğini söyledi. Ama henüz tam kabullenmiş olmayacak ki bana, çocuk konusunda neden bu kadar baskıcı olduğunu anlatmak istediğini söyledi" diye paylaşımda bulundu.

Bakalım bu kayınvalide-gelin ilişkisi nasıl sonuçlanacak?
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
ÜNLÜ OYUNCUNUN CESEDİ BULUNDU!

POP TOP 10
 • ZEHRA - CENNETTEN ÇİÇEK
  1- ZEHRA - CENNETTEN ÇİÇEK
 • SERDAR ORTAÇ- BİZ İSTEMEZSEK
  2-SERDAR ORTAÇ- BİZ İSTEMEZSEK
 • OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
  3-OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
 • MUSTAFA CECELİ & SİNAN AKÇIL- DÜNYA SENİN
  4-MUSTAFA CECELİ & SİNAN AKÇIL- DÜNYA SENİN
 • MERVE ÖZBEY - KÜL
  5-MERVE ÖZBEY - KÜL
 • İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
  6-İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
 • ZEYNEP BASTIK- HER MEVSİM YAZIM
  7- ZEYNEP BASTIK- HER MEVSİM YAZIM
 • IRMAK ARICI- YAĞMURUM OL
  8-IRMAK ARICI- YAĞMURUM OL
 • TİMUÇİN UFUK& ZELİŞ - ZOR BU İŞLER
  9-TİMUÇİN UFUK& ZELİŞ - ZOR BU İŞLER
 • BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
  10-BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter