UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

“YÜZLEŞME” MERAK UYANDIRAN İKİNCİ BÖLÜMÜYLE EKRANLARDA!

Dizi dünyasına hızlı bir giriş yapan “Yüzleşme” ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Yüzleşme’nin merakla beklenen ikinci bölümü Saat 20:00’da Kanal D ekranlarında…

“YÜZLEŞME” MERAK UYANDIRAN İKİNCİ BÖLÜMÜYLE EKRANLARDA!

İkinci bölümü bu akşam yayınlanacak 'Yüzleşme' dizisinin geçen haftaki ilk bölümünde yayınlanan baba kızın karşılaşma sahnesi izleyicileri gözyaşlarına boğmuştu.

BABA-KIZIN DUYGUSAL ANLARI…

Fikret'in (Uğur Yücel), 15 yıl önce kaybolup Masal (Hande Doğandemir) olarak dönen kızını kokusundan tanıyıp fenalaşarak yere yığıldığı, Can Gox'un şarkısı eşliğinde yayınlanan o sahne büyük beğeni topladı ve sosyal medyada ‘Dizi tarihine geçti’ şeklinde övgüler aldı.


HAYYAM VE CAN GOX İLE YÜZLEŞME!

'Dal goncayı bir sabah açılmış buldu, Gül melteme bir masal deyip savruldu" dizeleriyle başlayan şarkının sözleri adeta Gonca'nın Masal'a dönüşme hikayesiyle başlayan Yüzleşme dizisi için yazılmış! dedirtti. Yaklaşık 900 sene önce yaşayan Ömer Hayyam'ın yazdığı dizeleri Can Gox'un Erdem Tarabus ile birlikte altı yıl önce besteleyip yorumlayarak yayınladığı şarkı, Yüzleşme'nin o sahnesi ile yeniden hayat buldu. Şarkı, dijital müzik platformlarında son haftanın en çok dinlenen ve konuşulan müzik eserlerinden birisi oldu.

Kanal D’nin; yapımı T Company, yapımcılığı Bülent Turgut’a ait dizisi Yüzleşme’nin merakla beklenen ikinci bölümü bu akşam ekrana geliyor. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı diziyi Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel yönetiyor.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERyüzleşme