UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YAĞMUR AŞIK'A 100 BİN LİRALIK TAZMİNAT DAVASI!

Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık’a 100 bin liralık tazminat davası.

YAĞMUR AŞIK'A  100 BİN LİRALIK  TAZMİNAT DAVASI!

Yağmur Aşık’ın, 2017 yılında üç veterinere saldırdığı iddia edilmişti. Veterinerler Dilara Tezel, Berkay Güven ve Timur Ergin'in çalıştığı kliniğe, Zafer Tilki isimli kişi 24 Mart 2017'de hasta bir baykuş getirdi.

Hayvanın 'kulaklı orman baykuşu' olduğunu fark eden veterinerler, Orman Bakanlığı'na bildirdi. Bakanlık yetkilileri, tedavi sonrası baykuşun kendilerine teslim edilmesini istedi.

3 gün sonra kliniği arayan Benham Rafiei baykuşu istedi. Olumsuz yanıt alınca, eski milli futbolcu Emre Aşık'ın boşanma davası açtığı eşi olan patronu Yağmur Aşık'a bu durumu anlattı.

İddiaya göre evinin bahçesinde baykuşu bulduğunu belirten Yağmur Aşık, veterinerleri telefonda tehdit etti.

Kliniğe kalabalık şekilde gelen Yağmur Aşık'la Dilara Tezel arasında arbede yaşandı. Aşık, "Ben profesyonel kickbokscuyum. Beni dövebileceğini mi sanıyorsun" dedi. Aşık sosyal medyada veterinerleri "dolandırıcı, hırsız" gibi kelimelerle itham etti.

Sabah’ın haberine göre; Üç veteriner manevi zarar için toplamda 100 bin lira tazminat istedi. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ndeki davada Aşık'ın avukatı, müvekkilinin baykuşun el altından satılması korktuğunu savundu.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERyağmur aşık  emre aşık  veteriner