UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GENÇ KIZI AHIRA KAPATIP GÜNLERCE TECAVÜZ ETTİ!

Güney Avustralya'da 20'li yaşlarında bir kadın bir kanepeye kelepçelendi, çıplak olarak soyuldu ve çiftçi Gene Charles Bristow tarafından domuz kulübesinde günlerce cinsel tacize uğradı.

GENÇ KIZI AHIRA KAPATIP GÜNLERCE TECAVÜZ ETTİ!

Ürpertici olay Güney Avustralya'nın Meningie kentinde yaşandı. 26 yaşındaki genç kadın reklamlarda gördüğü Gene Charles Bristow ismindeki bir çiftçinin verdiği iş ilanı için başvuru yaptı.

Genç kadının başvurusuna olumlu yanıt veren cani adam çiftliğe götürdüğü kadına önce bir kanepeye kelepçeledi. Daha sonra genç kadını soyarak defalarca tecavüz etti.

Güney Avustralya'da yaşayan Gene Charles Bristow ismindeki bir çiftçinin verdiği iş ilanının altıdan dehşet verici bir olay çıktı. Verdiği ilandan sonra 27 yaşındaki turist bir kadının başvurusuna olumlu cevap veren cani adam genç kadınla buluşup çiftliğe doğru yola çıktı.

Ancak durum hızlı bir şekilde yön değiştiriyor ve 54 yaşındaki Bristow 26 yaşındaki genç kadını çiftlikteki bir domuz kulübesine kapatıyor. Genç kızı kulübesinde bulunan koltuğa zincire bağlıyor ve 2 gün boyunca cinsel istismarda bulunuyor.

Telefonu elinden alınan talihsiz kadın yardım çağrısı yapamıyor. Ancak işkence sırasında zincirlerinden kurtulmanın bir yolunu bulan kadın ailesine ve polisini uyarmak için dizüstü bilgisayarını kullanarak haber veriyor. Cani adam sırt çantasındaki dizüstü bilgisayarını almayı unutması genç kızın kurtuluşu oldu.

Olay sonrası tutuklanan cani adam mahkemeye çıkartıldı. Mahkeme ise 54 yaşındaki Bristow tecavüz olayını 2017 yılında 25 yıllık karısı, oğlu ve oğlu eşiyle birlikte çiftlikte yaşadığı zaman meydana geldiğini açıkladı.

Yasal olarak ismi açıklanmayan genç kadını kaçırılma olayında 54 yaşındaki Bristow ağırlaştırılmış kaçırılma, tecavüz ve uygunsuz saldırısından suçlu bulundu. 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERtecavüz